kolieskové korčule

mary-anne

aha, no nič, neukázalo to a pritom ani nešlo o reklamu, len obrázok. čo už no :D
ale čo som pozerala ešte, tak asi abec7 tiež. nevyznám sa v tom vôbec :D

mary-anne

ja som z dediny a máme tu také uličky, kde menili asfaltku, niečo úžasné po nej chodiť :D
uff, vieš, že teraz ani neviem, aké? nejako som sa o to ani nezaujímala, ale páčili sa mi, tak som si ich kúpila, mám ich druhý rok, zatiaľ som ani nič nemenila..
no veľmi porovnávať ani nemôžem, nemám s akými, ale sú dobré, to áno. veď za takú cenu :D

mirka 23

40 minut je v pohode.. hlavne ked ideš vkuse. Rocesy su asi fantasticke, že? :-) To ide samo... a ake tam maš ložiska? Ja som menila korčule pred dvoma rokmi, mam fily, abec7, taka klasika, no po meste stači :D Korčule su super vec.. ked je v meste dobry cyklisticky chodnik...

mary-anne

ja mám Roces, som spokojná, sú super, len som si ich kúpila o čosi väčšie, tak musím mať hrubú ponožku :D ale keď si pevne zatiahnem, nohu mám v nich pevnú..
ja zvyknem tak minimálne tých 40min, ono ten čas tak letí pri tom :) včera som bola prvý krát v tomto roku na nich. citím si asi každý sval na nohách :D

mirka 23

Taky troška odveci článok. Podla mňa je 20 alebo aj 40 minut malo.. ja som bola včera von tri hodiny :D samozrejme s nejakými prestavkami. Korčuluj kolko vládzeš, ono telo ti samo povie že kolko. A tiež vela zaleži na korčuliach, či sa trapiš, alebo to ide samo...
A ta investicia do koliesok a ložisk je tiež blud. To už korčule nikdy tak nepojdu ako s originalnymi... radšej sa oplati vymeniť korčule... dnes už nestoja vela a za kvalitne kolieska a ložiska vyhodiš velke peniaze a zbytočne...