Nieco ucinne po zvracani?...

Príspevok v téme: Nieco ucinne po zvracani?...
Damme

Ahojte

Uz vcera ked som siel spat, som citil, ze ma nieco tazi na zaludku...rano vstanem..a musel som utekat zvracat (3x ma naplo)...nic huste...viacmenej voda....bolo mi lepsie..lahol som si a spal az doteraz, ale stale sa citim horsie ako po opici, pijem len cierny caj a iskru...
Bratovi sa to iste stalo pred 2 dnami (+ mal aj hnacky).
Mama si mysli, ze to moze byt z kolačov, ktore sme este mali z velkej noci, konkretne z krému na koláčoch...ktore mali mozno aj 2 tyzdne uz...
Teraz mi je relativne dobre, akurat sa mi kruti hlava a chce sa mi spat ale na jedlo nemam ani najmensiu chut...
Poradte prosim nejaky "zazracny elixir" ako sa z toho co najrychlejsie dostat. Dakujem

zuzic

tusim holandanovi:P a co ja viem ci si neni z holandska?:DD aspon uvidim ci si ma prida:)
mno ok, prepana jake veci ty chces rozoberat:D

Damme

no nemohol som uverit...ale fakt mam menovcov:)...ale len mimo SR...madar, spaniel, holandan a argentincan....a ja som ten piaty..ty si komu napisala? :P:)
ok, napisem ti mejla..lebo tu sa nepatri rozoberat taketo veci:)

Damme

zuzic

menovcov?..ja?....na slovensku ani jedneho, myslim, teda aj viem:)....ale zatial nic mi od teba na fejse neprislo O_o...kde to viazne?:P

zuzic

asi pred tyzdnom aj nieco:) uz v pohode len nezjem vela a ani moc nechuti ale to neni z toho to ja uz davno:) sa len teraz tak prehlbilo po tej chorobe:)..ale sak chlapi:D to aj brat vtedy by jedol vsetko ale nemohol:) potom zjedol a hned vyvratil takze na tvojom mieste by som take mylsienky zahnala:)) neboj prezijes:) smecta 4ever:D

Damme

hehe..ok, diky vsetkym, takze Smecta + kulišek a uz len to prezit:D

zuzic
ako to ze si este nenabehla?..to si mala len teraz? ti este tak nechuti jest alebo sa este radsej setris?:) no ja som druhy den..a jest by som uz jedol, ale radsej ni...

zuzic

damme ja som u lekara nebola ale mozno som mala byt neviem. co som brala tak to bola ta smecta co mi denz poradil a jedla obcas mozno nejaky suchar alebo tak..ale po troch dnoch to bolo prec, len sa mi stiahol zaludok a este som moc nenabehla do normlaneho jedenia...