nesmierna fyzická i psychická únava

ceky

surová strava je odpoveďou na všetko čo hľadáte: mustwatch.hztz.cz

Odhaľte jednu z najväčších manipulácii civilizácie. Ľudské telo je schopné samohojenia!!! A to z akéhokoľvek stavu. Od nadváhy, únavy, nespavosti až po rakovinu, nádory... Lenže čo by sa stalo farmáciam keby sme prestali byť chorý? Spávne ... ;)

p.s. mám mnoho zaujímavých dokumentov, preto nehávam email...stačí požiadať a určite odpoviem

joni_

ja mam unavu stale, ale u mna je to dane diagnozou CFS a Sjogrenovym syndromom, ked uz je to velmi zle a nevladzem ani stat na nohach ani mozog nastartovat, tak mi pomoze PN-ka na par tyzdnov a 5 injekcii Milgamma (B vitaminy) popripade v kombinacii s Hoteminom (antireumatikum ak mas bolesti v klboch a svaloch), to ma vzdy nakopne, vylezim to par dni normalne v posteli ako keby som mala chripku, aj ked sa mi mozno nezda ze treba lezat ale pomoze to, dobre si oddychnem aj psychicky lebo pustim aj pracu z hlavy a tie B vitaminy dodaju silu a energiu, aspom mne to vzdy zaberie. Ak je unava tak silna ako pises, nema zmysel sa stale premahat, treba proste na chvilu celkom vypnut fyzicky aj psychicky a uvidis ako ti to dobre spravi, cim lepsie si oddychnes tym dlhsie budes zase fit
ale samozrejme treba zistit ci za tou unavou nie je nejake vazne ochorenie, ktore potom treba liecit inak

[zruseny12]

...ak si UNAVENA prechodne staci si odpocinut,pospat,relax a budes zasa fit,ale ak je to UNAVA z niecoho ineho,/zle vysledky krvi/treba hladat pricinu-a zacat liecit,lebo sama len tak lahko neodide a moze sa to len zhorsit...vela stastia prajem