Co mam robit ked mi hnisa piercing v pupku?

Príspevok v téme: Co mam robit ked mi hnisa piercing v pupku?
misheliiik

Ahojte mam piercing v pupku z titanu asi druhy mesiac a na zaciatku bol uplne v pohode nehnisal nic asi prvy mesiac.Potom zacal hnisat asi na tyzden,potom zase nehnisal a skusila som si ho len raz vymenit za pierc z ch.ocele a tyzden po tom,zacal znova hnisat a hnisa mi az doteraz stale.Cistim si to alkoholom aj tou morskou vodou a nepomaha mi to kto ma s tym skusenosti cim by som si to mala cistit aby som nedostala nejaku infekciu??(teda dufam ze ziadnu nemam)..

babiobj

ja mám už nejak 3 roky aa 2 krát sa mi zapálil tak, že som ho musela vybrať potom som ho tam ledva narvala naspäť :// ale mne veľmi pomohlo repíkový čaj si urobiť a potom si tam dať trochu tej vody aa ja som si dam dala celý ten sáčok na tú dierku a zalepila :)

henyy

ja som mala piercing v pupku, dlho sa hojil..
nechaj si piercing s chirug ocele, a uz len cistit a cistit a cistit...
v lekarni si vypytaj dezinf prostriedok,lekarsky alkohol alebo ako sa to vola, a co je dolezite, par krat denne pohybuj piercingom hore dole !

kaacko

baby piercing v pupku patri k tym co sa hoja najdlhsie zo vsetkych....mam ho uz par rokov...hojilo sa mi to presne 6 mesiacov.aj moje kamosky maju s tym taketo skusenosti...takze radim iba cistit, cistit, cistit...obycajny lieh alebo betadine z lekarne. vela stastia :)

Dominiika

Ahojte, akurát dnes som si dala piercing do pupka a chcem sa opýtať čím si to mám ošetrovať aby mi to nezahnisalo možem nato dať framikoin??

Denus

Chcela by som sa opytať piercing mam už v pupku 2 mesiace a pár dni... čistila som si to tyzdne dva so slanou vodou dettolom a mastila si to framikoinom, viem že piercing sa nemá meniť az po pol roku, ale ked som videla ze je ta dierka zahojená, tak som si vymenila.. zozačiatku to bolo všetko ok.... no asi tak o 3 -4 týždne po novom piercingu mi niejako začala dierka bolieť, štípať a je to červené..preto sa chccem opýtať čo na túto tzv. ranku treba dať ?? aby to bolo lepšie?? za odpoved Ďakujem:)

stanulik

co mas robit ked mas piercing v pupku a hnisa ti . moja sestra ma piercing v pupku a v jaziku. vicistisi ho dezinfekciou asi 2-3x denne a ak ti to nepomôže tak si daj poradit od toho kto ti to robil.

Ewka12

mas ho este kratku dobu,piercing v bruchu sa hoji do 6 mesiacov,mas ho dva takze este to nie je zahojene, musis si ho cistit kazdy den.urcite ti dali nieco v studiu, cim si to cistit.ak nemas pomaha bud vyvarena voda so solou,alebo vycistit liehom a natriet framykoinom. musis len vydrzat.
mam ho v pupku tiez,prve dva tyzdne som strasne trpela,hojilo sa niekolko mesiacov ale vydrzala som, teraz je to ok.
krasa boli