Predcasna ejakulacia

janci.p

mimussenqa,este sa ta chcem spytat..ked sa teda postavi a nanesie nan ten sprej a keby nahodou potom ochabol,nebude ho problem postavit,ked to bude znecitlivene? a ked ho po naneseni nebude mozne umyt,staci vlhcena vreckovka,aby to zmylo? vdaka za info..

mimussenqa

lidokain nieje na predpis....da sa kupit volne v lekarni,,,prides,vypytas si a hotovo,,,

janci.p-nastriekat sa ten sprej smie az po tom ako sa ti postavi,,,az po predohre aby to malo dlhsi ucinok,,,

hoco

Ako pozeram na nete tak ten sprej je na predpis. Existuje nejake riesenie, aby sa to dalo kupit bez predpisu? Nemyslim tie rozne komercne pripravky, ktore su niekolko nasobne drahsie. Dakujem.

janch.p

a co vzrusenie? ked je nastriekany,a tym padom je necitlivy,alebo menej citlivy?citi nieco,ci az po odzneni..postavi sa mu bez problemov po naneseni?dakujem za odpovede..ja to bohuzial teraz vyskusat nemozem,kedze mi vdaka tomu krachol vztah a momentalne nechcem ziadnu ani nahodou,pretoze som stale zalubeny,ale chcem o tom ziskat do buducna co najviac informacii..spravim vsetko preto,aby mi to nepokazilo buduci vztah..mozem si za to sam,kedze som sa kvoli tomuto bloku vyhybal akejkolvek aktivite.. :-( dakujem

mimussenQa

janci.p-mozem ti povedat ze ten sprej na 100 percent zabera,,moj pristelvtedy vydrzal necelych 5 minut a teraz nema problem vydrzat pol hodinu-hodinu ako kedy,,,je to individualne,,zabera to po necelej minutke,,to budes citit sam take chladenie,,,a o tom citeni,,,je pravda ze ked sa ho da privela necitis nic,,iba pocit donutra von,,,ale ak ho aplikujes v odporucanej davke neni problem,,,a co sa tyka toho oralu,,priatel to tiez umyje cistou vodou a ideme na oralik,,,neni v tom ziadny problem,ziadna zla chut,zapach,,nic.,,prajem vela stastia a ak mas este nejake otazky kludne sa pytaj,,

janci.p

a nemas z antidepresiv nejake vedlajsie priznaky?napr. menej chuti na sex,problemy s erekciou..nie si otapeny po nich? a ake beries?