Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Syndróm dráždivého čreva- niekto, čo sa z toho dostal?

Renca 28

Ahoj, mala som tiez problemi zo zaludkom a crevami. Pouzivala som vyrobok firmy Tachyon technology pharm. Velmi mi pomohlo, odporučam. Najdeš u nich dost zdravych vyrobkov. Ta firma je v Bratislave niekde pri vlakovej stanici.

mat_ka

vladkousko nie pri tomto probléme je potrebné zakročiť kvalitnými probiotikami, ktoré dajú prostredie žalúdku do poriadku a nebudú len zbytočne zhoršovať priebeh.

lieskovcek

Minatarosa nie je to tak, neviem prečo sa vôbec nad tým pozastavuješ, bohužiaľ mňa tento problém trápi už nejaký ten piatok a poviem ti, že keby som si to nahovárala tak to je o niečom inom. Podstatné je pri tomto probléme dať telu čo potrebuje pre správne fungovanie, mne sa to podarilo, začala som užívať Symprove probiotiká a časom som začala pociťovať zmeny k lepšiemu, keď proste ten žalúdok dostane čo mu chýba tak bude lepšie

fezoj78

Dobrý deň.Napíšte mi prosím na jogo78@centrum.sk Popišeme si o Vašom zdravotnom probleme osobne.S pozdravom Jozef.

Minatarosa

medikamentus neviem o tom že syndróm dráždivého čreva by bol psychosomatické ochorenie, zdá sa mi to absurdné, keďže tie problémy ozaj sú a niečo ich spôsobuje, myslíš že niekto by si ich len nejako nahováral alebo neviem čo?

medikamentus

ak su problemy psychosomaticke a dlhodobe treba nasadit lieky od psychiatra a podstupit dobru psychoterapiu.
Viem, ze to ludia neradi pocuvaju a citaju, ale ak je treba, tak treba.
Ono to naozaj v mnohych pripadoch pomoze a predite sa tym napr. ulcer. kolitide, co je vazne neprijemne ochorenie.
/necital som vsetko, reagujem len na otazku/.

vladkousko

smolenka aloe čo človeku pomôže pri takomto vážnom probléme ako je syndróm dráždivého čreva? keď je takýto problém tak treba do čriev prinavrátiť rovnováhu a to s nejakým aloe nedosiahneš.
filip prečo si sa zrovne pre tieto rozhodol?

Filip7777

uz mesiac mam problemy z bolestou brucha,predtým som mal často stres teraz už stres nemám trochu sa to zlepšilo ale ja chcem vyzdraviet uplne beriem probiotika nutrolin B

hanuschka

Lubko preco mam pocit ze si z tychto problemov robis srandu? V zivote nikdy nikomu neprajem nic zle, ani nebudem, ale ty zrejme nemas vobec tusenia co si tento syndrom obnasa ked to takto zlahcujes :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Syndróm dráždivého čreva- niekto, čo sa z toho dostal? - Fórum - ZDRAVIE.sk