Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Injekcia na vyvolanie menstruacie

katkamyska

ahojte, tak ja som bola na injekcii aj tak som dostala až za 2týždne, ja neodporúčam, radšej počkať, ked sa dostaví sama.

mirka 23

Diana ty to stale nechapeš? Pchaš sa umelymi hormonami a kantriš si telo. Chceš mať ešte v buducnosti dieťa? Či chceš chodiť z vyvolavačky na vyvolavačku. A vieš si predstaviť čo sa s tebou bude diať, ked budeš chcieť HAK vysadiť? Poyri si temu "Po vysadeni HAK" čo preživaju baby.
HAK nie su lentilky!

mirka 23

Diana, kvôli HAK do teba pchaju umele hormony a injekcie a ty to ďalej berieš? Ved by som k tej doktorke ani nepachla, keby som bola v tako stave ako ty. Musiš to brať? Hormony sa daju dať do poriadku aj inak ako chemiou.

diana30

mala som menstruaciu ale musela som prestat s antikoncepciou. potom 6 mesiace nemala som menstruaciu brala som zenske hormonove tabletky plus inekcie. potom zase antikoncepcie a teraz nemam menstruaciu a ked mam 7dnovu pauzu

diana30

ahojte ja tiez beriem hormonalnu antikoncepciu uz 4 rok a ked si dam 7 dnovu pauzu menstruacia sa mi nedostavy.mam 5 rocneho syna a mam 31 rokov. a chcela by som vediet ci ma niekdo podobne skusenosti?

vevericka

marti35..injekcia na vyvolanie menstruacie nie je potratova..
btw tolko ludi caka na odopciu..a kolko deti je stale v domovoch cim to asi bude..

marti35

to je strašne že sa pytaš na potrat ty si vobec neuvedomuješ že je to vražda vlastneho dietata vydela si už potrat? ak nie pozri si video len tak pochopiš čo chceš urobit tolko ludi čaka na adopciu to je riešenie ked sa nemožeš starat o dieta alebo nechceš každa žena ktora dopusti niečo take cely zvyšok života žije v strašnych depresiach a ja sa vobec nečudujem

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Injekcia na vyvolanie menstruacie - Fórum - ZDRAVIE.sk