Huči mi novy notebook, prosim poradte

Príspevok v téme: Huči mi novy notebook, prosim poradte
mia456

Dnes som si kupila notebook Asus a keď som ho zapla, nainštalovala... tak ak je zapnuty nahlas huči, šumi, alebo ako to nazvať. Myslela som že notebooky su všetky potichu, nenapadlo na v predajni sa na toto opýtať, da sa to nejako stlmiť? Alebo to prestane? Brat ma Hp a ak s nim robi ani eviem, že ho ma zapnuty je uplne potichu. prisim poradte či sa to da odhlučniť, ide to zo zadu z otvoru kde je vetranie

AdamKrt

Presne tak, vycistit od prachu. Predavaju taky sprej stlaceneho vzduchu... Idealne na taketo pripady, ak nema clovek trebars nejaky kompresor, alebo nieco na silne na fukanie.

bucooooo

mne tiez huci ako vysavac ....buzerant jeden,ale nemam sa comu divit,mam ho 27 mesiacov a 12 hodin denne frci...tam kde je ventilator je horuci jak lava,uz si ho ani na nohy nemozem polozit....tipujem ze ak ho do 6 mesiacov nemozriem,resp ten ventilator tak zhori.keby som nebol taky lenivy a nemusel som pri notebooku lezat tak si jednoznacne kupim pocitac,len kto vydrzi 12 hodin denne na stolicke sediet.....

Mia456

Aha tak OK keď ja som doteraz notebook nemala tak som nevedela či to tak ma robiť alebo nie. Už som si myslela, že som kupila nejaky nekvalitný. Dik

Mia456

Viete čo ma najviac štve? Kupila som si notebook, že niečo tichšie ako poočitač. No je tichy iba jemne šumí ak je v prevadzke. To mi nevadí. Ale ak tam dam dvd film, tak mi huči každych 5-10 min vo vnutrý asi ventilator alebo čo. No ak mam pustene to dvd tichšie tak počujem každych tých 5-10 min asi 10 sekundove hučanie notebooku dosť hlasno. Porazi ma to by ma v živote nenapadlo sa na toto opýtať v predajni, myslela som že to nebude robiť, nevedela som nevyznam sa v notebookoch. A 17 000 je v riti. Ani nemam naladu na ten notebook už. To asi nebude normalne to hučanie každu chvilu pri pozerani DVD či hej? Robi to aj vam?