Stitna zlaza - znizena funkcia

Príspevok v téme: Stitna zlaza - znizena funkcia
jaja:)

chcem vediet ci sa da vyliecit znizena funkcia stitnej zlazy(mam 16)
nechcem brat lieky do konca zivota to si radsej necham vypadat vlasy
zistili mi zatial len krvnymi testami znizenu funkciu...
som zvedava na spravu od gastrologa a endokrinologa
bojim sa ze liecbou velmi priberiem atd.

este poznamka: mam velmi male prsia...moze to suvisiet so zlou funkciou stitnej zlazy ?

človek

Na alergiu:

Vitamin C (kyselina askorbova) si kup lacno 100 g za 2 eura v DM drogerii. S nim aj sodu bikarbonu bez hliniku na neutralizaciu, lebo C-cko je kysle. Vypi to ked nejes. Tiez si mozes kupit quercetin. Ale mozno nebude treba, je to antihistaminikum.

Davkuje sa 2 gramy C a 1 gram quercetinu, asi razza 3 dni. Budes citit ze to potrebujes.

jaja:)

Yam asi na slovensku nezozeniem hehe :)
ja ale maso napr nejem skoro vobec...
len kuracie a rybu...a zeleninu myslim ze jem aj ovocie tak neviem...ale asi pridam :)

človek

jaja: Pridaj cerstve ovocie a zeleninu. Zeleninove salaty s domacou majonezou su vyborne. Mnam. Vylucil by som asi soju a lacne masove vyrobky. Ja varim jedine z masa, ziadne salamy a tak.

Hormony na rast poprsia mladych slecien sa vraj daju doplnit z tropickej zeleniny, vola sa yam. A vraj optarne, lebo ze je to nezvratne. :-)

jaja:)

ja si to nepicham berie sa to v kvapkach beriem to uz par mesiacov a mam to brat asi rok...a tak pred par mesiacmi mi zacali aj problemy s nafukovanim a vypadavanie vlasov..
tak vazne premyslam ci to nieje z tych kvapiek...ale neobsahuju nic take strasne tak ja neviem...volaju sa inak Stalorar

jaja:)

clovek asi sme mali na mysli ine vakciny no je pravda ze c pomaha proti chripke no na alergiu to neviem ... :)
som strasne zvedava na vyjadrenie endokrinologa...dufam ze to nebude vazne :(
dakujem za pomoc inak...:)

a ako sa mam stravovat je nieco co mam vylucit z jedalnicka a co mam naopak pridat ?

človek

jaja: Pichat si alergeny ktore ti skodia je postavene na hlavu. Vlastne to ma logiku. Ty si stale chora, doktor a farmaceuticke spolocnosti na tebe krasne zarabaju. Dostavaju peniaze zo zdravotnej poistovne. Je to smutne, ale pre lekara si len biznys.

človek

Vitamin C je zakladna latka z ktorej si telo vyraba kopa inych latok, liekov, ci stavebnych latok. C-cko funguje aj ako antioxidant. Zbiera elektrony volnych radikalov, odovzda ich specialnym bunkam imunitneho systemu, a tie ich vypluju na cudzorode organizmy, choroby.

Nedostatok C vedie k mnohym chorobam. C-cko nie je liek, doplnis len to co ti chyba. Sucasna supermarketova strava je velmi vzdialena tej na ktoru sa clovek miliony rokov prisposoboval. Vitamin C staci brat len vtedy ak je telo oslabene, cize ak ma vacsiu spotrebu C.

jaja:)

vakciny obsahuju len zmes nejaky cisteny alergenovy extrakt a len chlorid sodny glycerol a vodu na injekcie...nemyslim ze to je skodlive... ci ano ?