Narodeniny

Dreambaby

No ja si myslim,ze lepsie pobyt ako topanky za 100 a viac eur.
No osobne si myslim,ze aj pekny vecer v nejakom wellnes centre,kde su sauny,vyrivky,tepidarium by bolo fajn.Skus to objednat tak,aby ste tam tie 2-3 hodinky boli sami a mali sukromie.
Potom nejaka dobra vecera pri svieckach,kde jej das napr.knihu o laske alebo jej oblubene cd a pod.No a doma ju pekvapis este kyticou ruzi a sladkym dezertom,ktory sam urobis napr.:
vyslahana slahacka,pribinacik - zmiesas to,do vysokych dezertnych poharov das dole piskoty,jahody,zalejes pripravenou zmesou a navrch das jahody.
Mily a lahucky dezert :-)

biopich

dreambaby :) ujujuuuuj trosku drahe pobyty :-) za taku cenu sa da aj tyzdenny pobyt vybavit na peknych miestach no nie az tak luxusnych. Mne by kludne stacilo keby ma moj partner odniesol trebars niekam mimo mesta na nejaku chalupu kde su v okoli nejake hrady, zamky, pripadne nieco take pekne...

No ked vies ktore topanocky sa jej pacia tak nevahaj :-) ale sa predom spytaj ci ti ich zamenia keby nahodou jej nesedeli ...

No a pradielko tiez nieje zly napad ...zlaty kliniec programu dat ho dole....:D

a veru kvietky su draha zalezitost neviem kolko by ta vysla donaska kvetov do prace pozistuj si ak by to nebolo az take drahe preco nie, ostatne zeny by "pomreli" od zavisti a ona od stastia :-)

Dreambaby

Jej pekny napad s tymi ruzami,ale fak by som kupila este jednu naviac,aby to nebol parny pocet.
A co tak spolocny vikend.
Neviem odkial si,ale tot je celkom zaujimave :
www.sergijo.sk
vicki.sk

dobra vila

No naaahodou, mne to pride ako skvely napad! Pekna velka kytica + topky. Super, ja by som sa tomu iste potesila! Ale suhlasim s Biopich, ta to dobre napisala, ako do hrobu :D. Ked jej chces spravit taku velku kyticu, tak aspon biela ruzicka do stredu... Aj ked neviem, nebudu to prilis zbytocne velke vydavky za kyticu? ved to bude fakt velka palka...vyjdu ta snad drahsie ako tie topanky. A ked uz mas aj inspiraciu ake topanky a vies ze by jej sadli, tak nie je co riesit :). Alebo ju zober za ruku a kup nejake rovno s nou :D.
Ani vikend nie je zly napad, ale zas to zalezi aj od toho, kolko penazi chces do toho vrazit, lebo ist na vikendovy pobyt, nie je iba tak, ze sa schytime a ideme...
A mna by urcite viac potesili topanocky ako pradielko, ktore zuzitkujem iba tak mozno vo svojej izbe :DD

artus

myslim si,ze Tie kvety ju potesia viac ako tie topanky. Rozmyslal som aj nad parfemom,tak uvidim. Snad ju to potesi.

biopich

taky isty pocet kvetin? super potesi sa ved parny pocet ako na hrob! kup jej plus jednu bielu do strdu alebo nejak tak aby boli v neparnom pocte. A topanky? hmm myslis ze sa trafis ake by sa jej pacili? to nieje jednoduche aby jej dobre sedeli, aby sa jej pacili, aby sa jej hodili k satam a podobne... Vezmi ju radsej niekam na vikend, alebo jej sprav veceru..aby si sa potom nesklamal ze preco nenosi topanky...