niekto s depresiou,uzk. stavy....

Príspevok v téme: niekto s depresiou,uzk. stavy....
paula110

Ahojky, mozno to bude zniet sialene, no rada by som sa stretla s niekym, kto ma taketo problemy ako ja...depresie, panic. porucha, uzk. stavy, vycerpanost, nechut do nicoho...bolo by super zistit, ze nie som sama a mozno sa i porozpravat ako to riesi niekto iny....v rodine, ani kamarati o tom nevedia a ja by som sa s niekym rada vyrozpravala o tom, o com s nikym nehovorim...myslim, ze mnohi viete o com rozpravam, ak v sebe nieco dusite

paula110

Damme: ahoj, no pozerala som na FB, ty si ten...OA-kosice-barca?....to len pre overenie?ah jj, tak ti napisem na ten FB...a dik, ze si napisal

Damme

paula110

ak si na Facebooku, kludne si ma vyhladaj....Adrian Rumi.......som z KE, na tieto stavy sa liecim uz nejaky ten rok..heh, diky, pekny den

paula110

SIMONASIMONA:kludne mi napis urcite ti odpisem

SIVIJKA:no ja mam dost blbu depresiu uz isty cas, casto zle spavam, nic ma nebavi, nic mi nadava zmysel na tom svete, separujem sa dost od ludi, citim sa vycerpane atd. a ty?tiez nieco podobne?dufam, ze sa ti to zlepsi :)...no tak mohla by si mi napisat meno toho psychiatra....je dobry?...no rozmyslala som, ze najprv to skusim so psychologickou.

WSJGJFGFHGF:do istej miery mas pravdu, ale skor by som povedala, ze v mojom pripade je velky problem malo sebadvovery

WSJGJFGFHGF

Kazdy je bezvyhradne zodpovedny za vsetko,co sa mu v zivote stane.Kazda nasa myslienka vytvara nasu buducnost.Kazdeho trapi sebenenavist a vina,kazdy si v kutiku duse mysli ze za nic nestoji.Toto vsetko je iba nasa myslienka,a myslienka sa da zmenit.Ak mate naozaj radi samu seba,vsetko sa nam v zivote dari.Musime sa zbavit minulosti a vsetkym odpustit.Musime sa zacat mat rady samu seba.Klucom k pozitivnym zmenam je byt so samou sebou spokojny a brat sa taku ake sme.To co si o sebe myslime sa stava pravdou.

sivijka

paula ja trpim pp uzkostou uz taky 5 mesiac a tiez som od po.psychologa ti poradit neviem jedine ak by si potrebnovala psychiatra ake problemy mas ty

paula110

Simonka a ak sa ta mozem opytat, ako si sa z toho dostala?...navstevovala si psychologa alebo si brala nekaje antidepresiva?ja si prave hladam psyhologa v PO, pretoze som odtial z blizka...som rada, ze ti je uz lepsie...dufam, ze raz bude i mne :)

simonasimona

Paula, ja mam tiez 20 rokov. Minuly rok som si toho prezila uz dost, myslela som,ze pojdem k psychologovi, nic ma uz nebavilo, dokonca som si chcela uz nieco urobit. Som rada,ze som sa z toho dostala. Ale odvtedy mavam pravidelne kazde 3 mesiace depresiu. Proste, vela si toho beriem na seba, vela veci ma trapi, castokrat aj za inych. Je velmi dobre, ked mas cloveka s ktorym sa mozes porozpravat o hocicom.Ja ho nemam a neporozpravam svoje problemy len tak hoci komu. Ja si to radsej nechavam pre seba a potom to takto vyzera. NORTO: radim ti, chod k tomu psychologovi, ked nemas takeho priatela, ver mi, ze sa ti ulavi. Nie si z okolia TN, poznam dobru psychologicku.

paula110

Ahoj michalPU, si velmi mily, ze by si sa so mnou aj osobne porozpravaj, no ja som az od PO...ale dam ti mail kludne mi mozes napisat urcite odpisem: change111@centrum.sk, a co ti vlastne je, teraz si uz ok?

slniečko_xxl

Máš otravu, treba len zistiť akú. Psychodoktori ti dobre zdokumentujú tvoj stav, ale po príčinách pátrať nebudú.