Uz neverim ze niekedy schudnem!

Príspevok v téme: Uz neverim ze niekedy schudnem!
zufalkaaaaaa

Potrebujem schudnut ... nie tak vela asi 5-6 kil . Ale proste nie a nie.. Ta vaha je stale taka ista. 63-64 .. Hrozne ale hrozne mi to vadi , citim sa ako NEFOREMNY SLON..!!!!!!! Proste sadnem si na bokoch zadku slanina ako hrom .. FUj :(( a pri tom vela beham ... Nechapem . Mam teraz hrozne stresy.. Ach , drzim sa tak par dni potom to cele porusim , potom zas je to ok , potom ma zas chyti daky sladky amok . Ze sa navalam vsetkeho mozneho , potom je to zase ok , poviem si ze uz sa BUDEM KROTIT ... a takto to je dokola... Mam pocit ze na vahu 57 s auz nikdy viac v zivote nedostanem !! a to som to chcela stihnut do leta !!!!!!!!! Co robit ????, Ako nabuduce zase odolat ?? ako sa zbavit toho sadla ? ://// Hlavne z bocnych stran stehien a zadku ....

sunsilka

poradim Vam ..kupte a precitajte si si knihu: STIHLA POTVORA ...
stoji za to, si to precitat :) tam zistite, od coho mame krasne plne zadky napr :))) pekny dnik a drzim palce
btw: ja bojujem s nadvahou a dost velkou a sama viem, ze pokial nie som vo vnutri v pohode ani z vonku to nejde :)

paja13

baby poprosila som svojho frajera,aby mi dal fakt dobru ispiraciu schudnut...povedal,ze ak schudnem kolko chcem,cislo som is povedala ja,tak si kupime psika..a tych ja milujem (on bol doteraz vzdy proti)...:) mam normalne chut zasa sa tomu naplno venovat :)) myslim si,ze kebyze aj vy poziadate niekoho blizkeho na kom vam najviac zalezi aby vam dal nejaku inspiraciu,tak by sa vam chudlo lahsie...a najma by to bola vacsia radost,keby isli kila dolu :) Mam 60kg. Do 3tyzdnov som odhodlana dat to na 57 :) drzte palce...dnes som uz brusakovala a vecer sa chystam ist behat :))

zfalka

wonderba dakujem .. tvoje slova mi pomahaju .......... boze dufam ze sa ovladnem . Ked nedam tych 57 tak ja uz fakt neviem !!! :-(((

bodynka

sade , ja som jedla aj sladke. Nesportujem, skor sa hybem v praci. Ja som schudla aj kilo na vianoce, to bolo pred dvoma rokmi. Ked som chcela zakusok , tak som si ho dala miesto ranajok. Podla mna normalne jeden keksik okolo jedenastej s kavickou je v pohode. Musis uchlacholit chute. a treba jest pomenej ale hocico. A ak napriklad nemas cas jest tak nejedz, napriklad ked behas po meste si nekup nic,najedz sa az doma. Telo si zvykne.

wonderbra

zufalka..ja to poznam, ked clovek len vidi nejake super jedlo a uz citi tu chut v ustach. tomu sa hovori, ze oci by jedli, ale tvoje telo to vlastne nepotrebuje.
ja sama mam skusenost s chudnutim, schudla som 8 kil tak, ze som chodila na bicykel a vyhybala sa sladkostiam, sladenym malinovkam a jedla som viac zeleniny a ovocia. zo zaciatku to bolo hrozne vzdat sa sladkosti, ale neviem uz, nejako som sa pokusala odolat. a vzdy vecer som si potom povedala..aaa super, dnes som vydrzala!...a takto som sa povzbudzovala. Zo sladkeho budes mat este vacsiu chut na dalsie sladke, mne pomohli odborne clanky o glykemickom indexe:) A teraz ked idem okolo regalu so sladkostami len si pomyslim, ze fuuuj, to ma nechutne vysoky glykemicky index, z toho budem mat este vacsiu chut na sladke:D
Hmm skus sa ovladat, predtym, nez si das nejaku sladkost, tak si povedz, ze chces jednoducho tych 57 kil a ta sladkost ti v tom nepomoze. Ziadne ze no a..lebo tie no a sa ti nabaluju a dalej to budes mat len a len tazsie. A ked som uz drzala v ruke nejaku sladkost, ze si ju dam, tak som isla za segrou a dala som ju jej. To mi hrozne pomohlo:)
Alebo ak chces a nevydrzis to, daj si kocku kvalitnej (min. 70%) cokolady..ale len v nevyhnutnych pripadoch;)

zufalkaaa

wondebra ... hmm mas pravdu ja viem . aj dnes som si to pokusala uvedomit ze nema zmysel dat si to sladke a aj taj som si dala ... a dost !! a uvedomujem si ze zas som o krok dalej od toho aby som sa dostala k vysnenej hm 57-58. teraz mam 63,7 cize skoro 64...... Myslis e sa da zhodit tych 5 -6 kil ??? Mono to vyznie trosku divne, ale ked som si pred dvoma rokmi nasla chalan som zhodila 11 kil !! A jedlo mi teda vooooooobec nechybalo . Lenze casy sa menili , teraz som pod dost velkym psych . tlakom a ide to so mnou dole vodou . Poviem si ze " Dam si , no a co ?? Potom to zjem a mam take vycitiky.. Ale pri tom ked to idem jest tak sa tesim len na tu super chut co budem mat v ustach a chcem toho viac a viacc... vyslovene hovadina ale neviem sa ovladat nie a nie!!!!! Myslis ze stiham dat do leta tych 57??? Prosim odpiste niekto !!! diik