10 ročné dievča

Príspevok v téme: 10 ročné dievča
cimi

prosím, aká by mala byt optimálna váha u 10 ročného dievčaťa, ktoré má výšku 156 cm? Moja dcéra má 56 kg, a zdá sa mi tlstá OH 83 cm, OP 77 cm a zadok má 88 cm, podla mna je to veĹa. Ako by sme mali začat "chudnúť". Je velmi lenivá, verím tomu, že športovat nebude, jedine bicykel a raz za týžden by som ju donútila na kolieskové korčule... Chcem jej pomůcst, aj ked sa stále hnevá, ked nadhodím tému "chudnutie". DAKUJEM za všetky rady...

pomocnica

viktoria111-Viki. máš 11, uvidíš, keď budeš staršia tak priberieš. Teraz to vôbec nerieš, papaj všetko na čo máš chuť a od ostatných dievčat ak by ti hovorili, že si príliš chudá, tak ty nemôžeš za to, že si chudá, ale keď vyrastieš, tak sa ti to bude dosť hodiť. :) Nerob si z toho veľkú hlavu. :) Pekný deň. :)

Veľa šťastia v udržiavaní zdravíčka. :)

viktoria111

Dobrý mám 11 rokov a vážim 35 kg a meriam 153 cm povedzte je to málo pretože všetky dievčatá vážia 38 až 45 kg čo mám robiť ?

pomocnica

dhds7ihsi- a akú máš výšku?
V takom veku ešte určite nie je potrebné chudnúť. Viac športu môžeš pridať,ale to je asi tak všetko. Teraz sa vyvíjaš a keby si chudla, tak by to tvojmu telu veľmi neprospelo. :) Teraz sa začneš ťahať do výšky a keď ku tomu pridáš šport a zdravú stravu a menej cukríkov a maškrtiek, tak to bude eňo ňuňo. :)
Držím prsty. 8-)