Partner vydrzi malo pri sexe

Príspevok v téme: Partner vydrzi malo pri sexe
marianka123

Ahojte všetci! Mám veľký problém s mojím priateľom. Veľmi ho milujem, sme spolu pol roka a pred mesiacom sme začali so sexom. Ja som už pred tým mala sex, ale priateľ nie. Ja mám 19 rokov a priateľ 23. Veľmi ma to trápi, pretože si neužijem, aj keď sa veľmi snaží ale... viete mi poradiť, či sa s tým dá niečo robiť? Čo by pomohlo môjmu priateľovi? Má navštíviť odborníka? Alebo existuje nejaká poloha? Durex preforma sme skúšali, ale bolo to zbytočné, nepomohli nám. Som z toho už zúfalá :(

drcsernusz

Dovolte,aby som sa k tomu vyjadril aj ja. U nas je to prave naopak. Som muz,28rocny,priatelka ma 25.Nezijeme spolu,ale ked sa stretneme,/asi 3 krat do tyzdna/ vzdy sa milujeme, nie su to minutovky,ale asi 20-30 minutova predohra a 30-50 minut sexu. Mne je dolezite,aby sa zena uspokojila,aby si to uzivala,na seba da sa povedat,vobec nemyslim.Som to ja,ktory po sexe tuzi po neznych dotykoch,po maznani,alebo niekedy by stacilo aj par slov: bol si vyborny,pacilo sa mi to...som stastna,ze ta mam...A nic.Po sexe sa bud oblecie a ide si zapalit,alebo sa otoci chrbtom a zaspi,ako keby sa nic nestalo,vobec si neuvedomuje a neciti, ze ma to trapi.Po sexe sa citim opusteny a niekedy aj zneuzity. Verte mi,som z toho niekedy velmi smutny,citim,ze si ma nevazi, nevazi si ma takeho,aky som.Viem,ze vela bab tuzi po dlhom neznom milovani,ona to ma velmi casto a za odplatu sa sprava,ako keby prezila len nejaku j*b*cku...(prepacte za vyraz,ale toto slovo v tomto pripade nedokazem nahradit)
Ked sa spytam,ci sa jej to pacilo,vzdy odpovie,ze ano ale ja uz nemam chut ani silu sa ju vzdy pytat na pocity.
Takze problem nie je vzdy v muzoch,biologia sem,biologia tam,kazdy clovek,nech je to muz,alebo zena, je iny. Ma ine tuzby,ma ine sny,ma ine telo,ma iny mozog...a ma ine srdce.

timi*

Molly, aj love doctor aj katika88 ti dobre poradili, a ja ti poviem, že váš ti čo máš, lebo keď budeš chcieť viac, stratíš aj to čo máš, môj priateľ je tiež potom strašne unavený a ako hovorila katika, pritúli si ma a hneď zaspinká, aj keď ja sa ešte potom možno hodinu pozerám ako spinká. To čo vidíš vo filmoch, ako sa chlapi maznajú po tom aj hodinu, tak na to zabudni. Buď pochopíš, že chlapi sú proste takí alebo smola. Držím palce a váž si čo máš, ale poteším ťa, tiež som to kedysi riešila, ale keď som videla ako sa snaží, tak som to nechala tak a veď už len zaspávať pri niekom koho ľúbiš je to najkrajšie na svete!!!!!!

katika88

Vies molly tvoj muz je po sexe zrejme taky unaveny ze uz sa mu chce akurat tak spat a nie sa este maznat.To je vec ktoru musis pochopit.On ked ti vravi ze sa snazi tak neklame len je to tak ako pisal LOVE DOCTOR ze potom je taky unaveny ze sa musi maximalne prekonavat a to sa proste neda vzdy.Ty ho darmo upozornujes a vyhrazas sa ze vas vztah sa rozpada ale tym mu dost krivdis lebo on za to fakt nemoze.A to ze mu vravis ze ta jeho spravanie nuti aby si sa vyspala s druhym je od teba velmi nemudre.Daj si pozor na slova ktore pouzivas lebo on sa musi citit naozaj zufalo ked mu take daco povies.Moj partner je tiez po sexe taky vystaveny ze potom ma uz len vezme do narucia,chvilku sa rozpravame a nakoniec zaspime ved aj to ma svoje caro,lezat len tak v objati po dobrom sexe.

love doctor

vies molly ono to je tazko. vsetko zavisi na pevnej voli, prekonavani sam seba a odriekani. Viem ze to mas tazke, ale aj on. Neviem ci vies ale u muzov po orgazme rapidne klesne hladina testosteronu, casto nizzsie ako ju maju zeny. Ale to je len pol pribehu. Podstatne je ze zo svalov sa odcerpa podstatne mnozstvo glykogenu a jednoducheho cukru. Preto sa citi taky vystaveny po sexe.
Ja tiez mam s partnerkou podobny problem, hoci som sa uz ako tak sa polepsil a snazim sa s nou este po sexe aspon maznat. Ale poviem ti je to NESKUTOCNE tazke!!! Keby som ju tak nemiloval, tak sa na to vykaslem. neviem ako pre inych muzov ale pre mna je to doslova donutenie sa lebo jedine co v tedy citim je neskutocna unava, ako pri narkoze.
Viem ze je to tazko pre teba pochopit ale skusim ti to prirovnat ku tym starym znamym vyhovorkam zien ze maju migrenu lebo nechcu sexovat. Tak nejak tak a este horsie sa citia muzi po tom.

vodnarka

mozno by si sa mala zacat tvarit ze ti to vobec nechyba prestat sa s nim o tom rozpravat ale pritom vyzerat spokojne a vyrovnane ak mu na tebe zalezi myslim ze mu zacne vrtat v hlave ci to uz nepotrebujes alebo ti to uz nahodou neposkytol niekto iny:) je tazke nieco predstierat ale zda sa ze ustavicnym naliehanim nanho sa to nevyriesi

molly

Vďaka ľudia ale víno to nevyrieši aj to už som skúšala.Najhoršie je,že on si ani neuvedomuje,že ma tým stráca.Povie "veď sa snažím" ale to asi tak,že sa raz za mesiac prekoná a potom sa mi vyhýba ako čert krížu a zas skúša tie svoje rýchlovky.Vôbec to nejako radikálne nerieši a keď mu poviem,nech si uvedomí,že ma sám núti pomaly k tomu aby som sa vyspala s iným,tak odpovie,že on nič také nerobí.Ako ho donútiť aby si uvedomil,že mu skutočne veľmi hrozí rozpad nášho vzťahu a úplný zánik.len sa urazí a tvári sa akoby sa nič nedialo.