odchod dvoch najbližších

Príspevok v téme: odchod dvoch najbližších
babylove

neviem ako sa vyrovnať s odchodom a náhlou stratou mojich najbližších, mám to najhoršie obdobie, pretože môjmu otcovi zistili rakovinu v pokročilom štádiu a práve teraz ked si mal kľudne žiť musí so mnou prežívať aj môj rozvod, je mi to tak ľúto, že ma nepodržal ten, čo som mu verila, môj ex ma opustil pretože nedokázal už u nás žiť, také bolo jeho vysvetlenie, a ja som chcela zostať pri ťažko chorom otcovi, je to tak ťažké vedieť že už budem úplne sama, a ako dokázal spraviť niečo také a nestáť pri mne v tak ťažkých chvíľach

jajka001_

urcite vies co v tom bolo, prestali ste si rozumiet, byt priatelmi, a to ze neostal kvoli tvojmu otcovi to bolo preto ze uz vo vasom vztahu nic neostalo kvoli comu by ostaval

babylove

ja som len chcela aby sme ešte chvílu boli u našich,kvôli otcovej chorobe, ale on sa pevne rozhodol a odišiel, ja som dúfala, že bude pri mne stáť a nie že sa na mna vykašle

jajka001_

deti nemate vsak?
necitil sa tam dobre, preto odchadzal, nie je dobré byvat u rodicov, potrebujete vlastny priestor, vlastne byvanie - viem casto to nejde. mali ste kam inam ist? preco si nesla? ked odchadzal sam prec, tak kam, preco si nesla s nim?

babylove

hej bývali, zo začiatku to bolo dobré, ale potom sa strašne zmenil a nechával ma stále samú,tak sme sa hádali, do toho prišla tá otcova choroba, on sa rozhodol že už bývať u nás nechce a že ked ja nejdem tak rozvod