Overené probiotiká na mykózy...

Príspevok v téme: Overené probiotiká na mykózy...
giva

Ahojte, podobne ako mnohé z vás trpím častými mikózami a bakter. zápalmi typu E. coli, Enteroccocus...i napriek tomu, že môj muž má výsledky u urológa negatívne, tak sa chcem opýtať na Vami skutočne overené probiotické tabletky a vaginál. gely alebo čipky na prevenc iu..Ja som odskúšala Gyntima čípky a probiotika "Superlactobacily 5" od Swiss Pharma ale nezabralo...vďaka moc...a ak ja môžem z vlast.skúsenosti poradiť aspoň čiast. zlepšenie prinieslo používanie čisto bavlnenej spodnej bielizne aj vložky len zo100% bavlny, žiadne tangá, syntetika a prádlo od "číňanov"...
Ďakujem velmi pekne

jana b

Ahoj, dlho som sa trapila s podobnymi problemamy. Vyskusaj Kup si v zdrav. potrebach Tantum Rosa - flasa na vyplach posvy. Prevar si pol litra vody do toho 20 g sody bikarbony, nechaj vychladnut a vyplachovat kazdy druhy den 2 tyzdne. Zarucene pomoze, vyskusane.

ki-ki

pre Ivku - gynekolog nic, ten mi uz vraj nema co dat. mam tam e-coli a este enterococa. moj problem je, ze som bola na imunitnych testoch a zistili mi "celularnu imunodeficienciu" neviem co to presne znamena, ale pochopila som z toho,ze moje sliznice sa absolutne nebrania, imunita nefunguje a preto nezabera ziadna liecba. som aj alergik a to zohrava svoju rolu.teraz mam na 3 mesiace 2 lieky na imunitu a jeden na alergiu a to by vraj malo pomoct..vraj z nutra mam pouzivat iba po menzes gynoflor a potom 2x tyzdenne,a zvonku len kupele z dubovej kory a repiku a detsky zasyp...ono ked som doma bez nohavic - som ako zdrava..akonahle sa obleciem zasne sa to zhorsovat..pomalicky - ale cely den v praci a podvecer je to nanevydrzanie...a horsie su volne nohavice ako tesnejsie - lebo tie volne sa tam dole " krcia a huzvia" a to ked sa pri chodenie trie je este horsie...takze tak...

Ivka 1

Nizoral je moderné antimykotikum .Som
rada,že sa cítiš lepšie. Pozor však na
kontraindikácie.Prečítaj si pribalový leták.Nemal by sa užívať dlhodobo.

xenka

AHOJ,JA SOM TERAZ DLHODOBO UZIVALA ANTIBIOTIKA A NARUSILA SA MI FLORA A MAM MYKOZU,PRIZNAKY BOLI VELMI PRUDKE A NASADILA SOM SI NA RADU MOJEJ KOLEGINE LEKARKY NIZORAL TABLETKY,DNES ICH UZIJEM TRETI KRAT A MUSIM UZNAT,ZE ZLEPSENIE JE ASI TAK 90% CO JE MYSLIM VELKY USPECH.

mimakro

Ja som pouzila Fermalac-tusimtak sa to volalo. Po prvom porode som tam mala hotovy zverinec,ale bez priznakov. Toto mi pomohlo a este som prestala pouzivat avivaz na spodnu bielizen. Cista bavlna a vlozky bez voni boli samozrejmostou. Skus aj BION3-to je potravinovy doplnok od Mercku. Istu dobu som denne pila acidofilne mlieko a aj to bolo super. Mima

ki-ki

no ak by niekto napisal nejaku radu,bola by som aj ja vdacna...akurat treba tu podotknut - ze ak su bakterie - vtedy nebyvaju kvasinky a naopak...vzajomne sa totiz vylucuju...premnozene bakterie totiz tak zlikviduju prostredie,ze ani kvasinky nemaju sancu... no a ako sa zbavit nadobro bakterii - to je otazka... mna uz trapi len stipanie "zvonku" teda pyskov - ale toho fakt neviem ako sa zbavit...je to otrasne, ale "zvnutra" som sa ako-tak preliecila - jem laktobacily od "cidophilus" od : narures bounty, a to je celkom dobre - aj tri tabletky denne - rano na lacno, vecer pred spanim a niekedy aj cez den,pijem acidko kazde rano,ale co pouzivat zvonku to fakt neviem - canesten krem nezabera (skusam sedacie kupele z dubovej kory a repika, tak sa to o nieco zlepsilo, ale i tak citim)

ki-ki

no ak by niekto napisal nejaku radu,bola by som aj ja vdacna...akurat treba tu podotknut - ze ak su bakterie - vtedy nebyvaju kvasinky a naopak...vzajomne sa totiz vylucuju...premnozene bakterie totiz tak zlikviduju prostredie,ze ani kvasinky nemaju sancu... no a ako sa zbavit nadobro bakterii - to je otazka... mna uz trapi len stipanie "zvonku" teda pyskov - ale toho fakt neviem ako sa zbavit...je to otrasne, ale "zvnutra" som sa ako-tak preliecila - jem laktobacily od "cidophilus" od : narures bounty, a to je celkom dobre - aj tri tabletky denne - rano na lacno, vecer pred spanim a niekedy aj cez den,pijem acidko kazde rano,ale co pouzivat zvonku to fakt neviem - canesten krem nezabera (skusam sedacie kupele z dubovej kory a repika, tak sa to o nieco zlepsilo, ale i tak citim)