ako spevniť stehná?

Príspevok v téme: ako spevniť stehná?
veseláM

Ahojte, schudla som a aj chudnem, tuk mi z brucha pomaly zchadza aj z ramien šlo čo to dole, ale aj ked chodím behať, denne bicyklujem tie moje stehná vyzerajú ako roztrasený puding, viem že je to preto lebo ešte je na nich tuk, ale nemá niekto rady ako tým mojím stehnám napomocť aby ten tuk šiel rýchlejsie dole, alebo aby tie stehná vyzerali pevnejšie?! som z toho kus zufala lebo leto sa bliži, bruho mam relativ ok ale ešte vždy mám pocit že na sukňu môžem zabudnúť, necítila by som sa v nej kvôli stehnám dobre. poradte

Diana39

xdanielax: cvičila som :) ..každý druhý deň 3x30 drepov ...ale žiadna zmena nenastala..tak som prestala..a asi pred mesiacom som znovu začala ..a tiež nevidím na svojich stehnách zmeny

xdanielax

Diana39 - ale treba jest pravidelne, nemusis vela, len aby to malo spravne zlozenie a telo malo stale prisun zivin. Plus cvic. Cvicis?

Diana39

xdanielax: ..jem, možno nie toľko koľko je potrebné ale viac by som do seba určite nevopchala ..a LuciFero: ...nevyzerám určite dobre..áno, mám síce štíhle brucho ale zase veľmi chudé nohy ..a to nevyzerá dobre..obvod stehna (približne v strednej časti) mám 44 cm ...tak si asi vieš predstaviť aké to je "pekné" kráčať na dvoch paličkách ;)

LuciFero

Možno vyzeráš proporčne dobre a buď chceš znásilniť prírodu alebo sa tu vychvaľuješ. V každom prípade ukáž fotku, posúdime. :-)

Diana39

LuciFero: no myslím že prejedanie mi tiež nepomôže :) ..nie som z tých ľudí čo by jedli cez deň aspoň 5 krát :) ..ale mala som obdobie kedy som sa doslova prepchávala a žiadne zmeny som na sebe nezbadala :) ...

LuciFero

Diana: Musíš papať, žiadna zdravá výživa, bravčové rezne, slanina, zemiakové hranolky, tatarka, palacinky... Stehná dorastú, neboj moja.

Diana39

Ahojte :) ..ja mám tiež problém :) ..meriam 170 cm (+/- 5cm) a vážim 46 kg :) ..som štíhla a so svojou postavou celkom spokojná :) ..ale chcela by som pribrať do nôh :) ...keby ste boli takí zlatí a poradili by ste mi ? :) ...ďakujem pekne :)

wonderbra

cim vyssi budes mat na bajku prevod, tym viac ti narastu na nich svaly, takze budu este hrubsie. najprv sa zbav tuku (tym malym prevodom) a potom ich mozes spevnovat, tvarovat a posilovat na tom velkom prevode.
skus vygooglit nejake cviky na stehna, nerobim reklamu teraz, ale na sportujemebodkaeska su super cviky na vsetky partie.

veselaM

no behávať chodím od januara...teraz som síce musela dať pauzu ...a hneď sa to ukázalo na váhe šlo kilo hore, ale pomaly sa pohybovo opäť rozbieham...a chudnem uz asi od marca..dala som sa na pomale chudnutie aby som nechytla ten jojoefekt, a tie stehna ma dosť irituju..sú take hm mlandrave :)..ale viem ze tuk musi ist dole najprv len ako mu napomoct