chlapsi vam to nevadi?

Príspevok v téme: chlapsi vam to nevadi?
sususu

chlapi vy ked ste na spolocnych WC, tak vam nevadi ze sa na vas penis moze pozriet aj iny chlap? vy sa pri tych pisoaroch nehambite ked cikate? vam to nevadi, ze to je tak neintimno riesene narozdiel od damskych WC? a aj sa niekedy na seba tak zo srandy pozriete? alebo si ich tam nejako navzajom komentujete?
pytam sa naozaj vazne.. aj ked aj mne to pripada taka smiesna otazka, ale predsa..:) zaujima ma to..:D

Kankuro

Ved má každý penis, tak načo okukovať druhemu... mne osobne nerobi problem stat vedla chlapa mocit...
inac to video je fakt podarene :D

M26

nikto sa nikam nepozera, kazdy sa stara o svoje... a kto sa prilis obzera, pravdepodobne patri medzi 4% :) Ale hambit sa nehambime.Akurat vacsinou platia rozne pravidla.Priklad:

Su na WC 3 pisoare, v lavom niekdo je, tak zakonite ked pride dalsi chlap tak ide chcat do toho uplne na pravom, stredny je volny.
V prípade ,ze je lavy obsadeny a pravy tiez vacsina chlapov dalej voli to ,ze bud pocka, alebo sa ide vychcat do normalneho zachoda, nie vsetci to tak robia ,ale vo vela pripadoch hej.Taktiez sa stava ,ked su dva pisoare vedla seba ,ze chlapi sa jemne natocia k sebe, urobia si ako keby taku stenu :)

niekto

otvorene a bez hambi ti poviem ze taketo nieco by bolo okamzite odsudene ako cin buzeranta

nekomentuje sa a nepozera sa aspon ja nie a nevsimol som si ze by ma niekto okukoval

sususu

chlapci.. to mi chcete povedat, ze ked sa tam stretnete partia pripitych kamaratov, tak nepadne ani jedna poznamka ?? neverim :DD