Mary Kay

amfree

Ja sa len chystám vyskúšať MK kozmetiku, ale zaujímalo by ma ako to je s tým predajom, sú tam nejaké limity, koľko prípravkov musí tá poradkyňa predať za mesiac?

Bastillka

Ja sa nejdem hádať, je pravda, že každému vyhovuje niečo iné. Ja som sa k MK dostala cez segru, kt. žije už nejaký ten rok v amerike a tam ženy stretka s poradkyňou preživajú úplne inak. Plný dom žien, ktoré sa skrášlujú, strašne sa tešia a sú uvoľnené..Tu to tak ženy neprežívajú, je mi to jasné..:-( V USA predávajú napr. AVON bežne v predajniach, Oriflame tam bol odsúdený ako shit, takže sa tam už nepredáva..Brala by som nakupovanie cez net v PRIPADE, ze presne viem, ako výrobok funguje a že mi pasuje, lebo tiež som bola v tom, že potrebujem výrobky na mastnú pleť a pritom som sa po čajovníkových výrobkoch sušila ako na vešiaku :-) Treba vyskúšať všeličo a potom sa žienka vynájde :-)))

Ellandra

Nevravím, že nemusí fungovať, len hovorím že je to podľa mňa na tú kvalitu akú to ponúka prehnane drahé, najmä ak to nie je luxusná kozmetika, akou sa MK snaží zbytočne byť, ale z toho čo som videla je jej kvalita porovnateľná s bežnými drogérkovými značkami.
A neviem či si niekedy kupovala kozmetiku cez ebay, ja áno a vždy som bola veľmi spokojná. A ak by som si šla kúpiť Mary Kay, tak v pohode z ebaya tiež, predávajú to zahraničné konzultantky, ktorým sa to vďaka systému MK v amerike ktorý ich núti vopred nakupovať obrovské množstvo tovaru kopí doma. Alebo priamo od predajcu - likvidátora ich kozmetiky ktorý to od konzultantiek odkupuje. V každom prípade to vyjde aj o sedemdesiat percent lacnejšie a to je podľa mňa už pekný rozdiel...

Bastillka

Áno, MK je drahšia kozmetika, ale ked sa chce niekto poriadne starať o pleť, aj to niečo stojí...Len tak pre zaujímavosť, značkové tenisky nemajú nákupnú cenu ani 15 Eur a predávajú sa za 150 Eur a predsa sa predávajú ako na bežiacom páse, takže o zárobkoch pre poradkyne by som pomlčala. Mám zmiešanú pleť, predtým ma liečila kožná lekárka, kde som vždy vyvalila neskutočné prachy, potom Loreal, Vichy a kozmetika z lekárne..MK som si odskúšala, vyhovovala mi a až potom som si ju zakúpila..A kupovať si kozmetiku cez Ebay...no nie som sprostá..

Ellandra

Mary Kay je extrémne predrazena v porovnani s tym, aku kvalitu ponuka. Je to preto, lebo funguje na principe multi level marketingu, co znamena ze poradkyne si kozmetiku objednavaju za (relativne normalnu) polovicnu cenu, ktorou spolocnost svoje vyrobky oceni a nasledne si k nej pridaju 50% aby na nej zarobili aj ony. Nie je to vsak prelomova kozmetika ani super luxusna ako by sa nam beauty poradkyne snazili nahovorit. Normalna kozmetika, akurat s neskutocne vysokou cenovkou. Najvacsia sranda je ak si potom pozriete eBay a zistite ze kopa tych predrazenych pripravkov sa tam predava za uplne smiesne ceny vdaka tomu, ze sa ich konzultantnky potrebuju zbavit... aj keby to robit nemali... ale skuste si natukat www.ebay.co.uk a vyhladat Mary Kay... usetrite velmi vela penazi

DeliciousNR

Preto je lepšie si kupovať kozmetiku od osobnej kozmetickej poradkyne, pretože tá vám poradí,čo presne sadne na váš typ pleti a aj keď tam nastane nejaký problém, dá sa krásne riešiť. Vrátením peňazí alebo výmenou za iný prípravok. Treba skúšať nie každému sadne všetko.

DeliciousNR

Nie je pravda Mary Kay má koncentráty, takže prípravky vydržia cca 6-7 mesiacov, stačí úplne máličko. Pokial ti kozmetika nesadne, do 2 týždňov ju môžeš vrátiť a dajú ti peniaze alebo vymeniť za iný prípravok. Gabulienka a od koho si si tu kozmetiku kupovala keď ťa vyšla 15 eur? Pretože kozmetiku smú predávať iba kozmetické poradkyne. Mala si vôbec prípravky ešte v krabičke? Pretože aj na internete ponúkajú MK kozmetiku lacnejšie, ale väčšinou sú po záruke, alebo tam je krém nejakej inej lacnej značky. Najlepšie je si na to vyhľadať odborníčku. Baby z Nitry, kľudne mi napíšte, poradím a pomôžem.

sheila_6

ja ju pouzivam iba kratko zatial, ale mam zatial velmi dobyry pocit...uvidim co bude po par mesiacoch pouzivania. Asi treba vyskusat...aj ta naj kozmetika niekomu sadne a niekomu nie...co sa tyka ceny je ozaj drahsia..

gabulienka51

ano je to velmi drahe a hlavne tu na slovensku , nenormalne , len sa cudujem zenam ktore si to kupuju tu na slovensku .. ja mam skusenost ze tu stala sada 150eur a v anglicku som zato dala 15eur ... rozdiel jak slak --

Najčítanejšie články