je to rande ci nie?

Príspevok v téme: je to rande ci nie?
salatka

ahojte, hned na uvod by som rada povedala, ez nemam 15, tak poprosim iba o normlane nazory.... poznam sa s jednym znamym v podstate od detstva, ale vnimat sme sa zacali az teraz, kedze chodim cvicit tak kde on precvicuje .. nuz ale ide o to, ze sme si zacali viacej pisat a pytal si aj moje cislo pred par dnami ... mame ist spolu do divadla a on predtym navrhol u neho doma veceru ... ako nic velke ... len neviem ako to mam brat .... co si o tom myslite vy? aj dnes sa ma napr pytal, ci som vsetko vybvila tak ako som mala,a ci som vsetko v pohode stihla a tak ... lebo od bratovej frajerky nepocuvam nic ine, len, ze je to rande vraj ako vysite ..ale ja osobne si to nemyslim..tak hodte sem vase nazory ..diky mnoc .. ak mate nahodou otazky, nech sa paci

salatka

ahojte, tak sa po par dnoch hlasim s novinkami, takze zatial sa ma situacia tak, ze sme uz boli aj v kine a mame sa zase stretnut, cize nemusim uz cakat az do toho divadla a vecere :-)) zatial to vyzera celkom slubne, kedze sam vzdy navrhuje schodzky .... nuz ale samozrejme, aby to nebolo moc jednoduche, tak sa vyskytla jedna vec a to, ze jeho dobry kamarat, ktory bol dobrym kamaratom aj mne, o mne zacal rozsirovat velmi nepeknu loz... tak preto sa aj bojim, aby to nepokazil jeho hlupymi recami ... s

salatka

takze vcera som sa o tomto vsetkom rozpravala s bratom, lebo som chcela pocut aj chlapsky nazor na vec, cize ako chlapi beru taketo pozvania a vyjadril sa k tomu tak, ze kedze bude vecera u neho a vari sam, tak je to vraj rande ako vystrihnute z ucebnice :-)

salatka

nuz veru mame o par rokov viac obaja :-) on mal predtym 7 rocny vztah a ja 4,5rocny ... a teraz sme obaja v jpodstate nezadani a sami .... nuz a teraz sme spolu len tak pisali a asi pojdeme aj na nejaky vylet, ked bude krajsie ..tak uvidime :-))

anjelik9

randeee =) chlapec má očividne záujem bo toľko milých náhod neni len náhoda =p a ak máš aj ty záujem nie je dôvod rozmýšľať o "vtieraní" ani z jednej strany ;)