Bulímia,anorexia

silvia0527

nikdy som nezažila to čo vy.Takže neviem aké máte pocity. ale stojí vám to za to? prečo to vlastne robíte. Naozaj ma to zaujíma. Nikdy som si nevedela predstaviť prečo a kvoli čomu to niektoré baby robia a čo tým chcú dosiahnúť. chcela by som vedieť o tejto problematike.

ladida

ahojte, ja som len chcela napísať že je to 2roky čo som sa zbavila bulímie, je mi úžasne, ale mám trochu zdrav.problémy...kočky zlaté, netrápte sa, ja viem že sa to ľahko prezentuje, ale toto telo máte len tento jeden život, a ešte ho chvíľočku potrebujete, tak mu neubližujte, mám kamarátku čo skoro umrela...
držte sa a veľa síl....

Dee

no na vyvolanie existuju injekcie. Ja som mala skor opacny problem, krvacala som moc dlho a tiez som chodila na injekcie. Nemalo to iny vedlajsi ucinok. Uz musim ist

zimy

ja som uz bola za mojou doktorkou , ta ma odporucila za gynekologom, ale satam nejak bojim ist...ze ci tie hormony nebudu mat nejake vedlajsie ucinky....

Dee

to je jasne, ze nemusi byt trvala, ale ked si ju mala, tak to nebolo ciastocne. Som rada, ze si uz z toho vonku. Asi najlepsie bude ist za dr a spytat sa osobne. Alebo sa spytaj v teme gyn. vys. co by ste chceli.... tam odpoveda gynekolog doc,

zimy

myslim si ze anorexiu nemusis mat trvalu...su aj taky ktory sa to podarilo premoct...a teraz vedia ze robili hluposti...ja som pocula ze by mi mohol gynekolok dat nejake hormony na vyvolanie..len som si nie ista ci mi to zaberia....

Dee

co je ciastocna anorexia? Anorexiu niekto bud ma alebo nie,alebo sa mylim?
Inak skus ist za gynekologom, ten ti skor poradi

zimy

chudnutim a ciastocnou anorexiou som si poskodila menstruaciu...da sa to nejak vratit?? prosim poradte mi....sice sa uz stravujem normalne ale menstruacia sa nechce vratit..mam ju iba obcas...