nechuť na sex u žien

Príspevok v téme: nechuť na sex u žien
blbá

mám taký problém zo sexom. S manželom spolu bývame 8 rokov a stále všetko fungovalo kým som nestratila chuť . Neviem prečo , ale radšej by som spala ako keby som sa mala milovať. Niekedy si myslím, že je to únavou. Tiež sa bolím , že ma opustí len kôli sexu .On by sa miloval každý den aj 2-3x a mne to vôbec nechýba . Už ak sa ma začína dotýkať vtedy do tá chuť príde , ale kým sa ma nedotkne tak to nepotrebujem . Poradte mi čo mám robiť ,

Zdravko654

Fanka, dosahujes (dosahovala si) pri milovani orgazmus? Ako prebieha ten sex - je to rutina, ze stale tie iste momenty alebo si to niecim okorenujete? Napr. sexualne pomocky, rozne hry a pod.? Je to stale v tom istom prostredi alebo to menite? Tvoj partner sa pri tom sustreduje viac na svoje alebo tvoje uspokojenie?

Fanka

Ahojte, mám taký istý problém. Poslednú dobu nemám vôbec chuť na sex. S priateľom sme spolu skoro 2 roky. Bývame spolu. Zo začiatku sme mali sex 2x za deň. Každý deň sme spolu správali a milovali sa. No za posledné 3 mesiace strácam chuť. On by chcel každý deň, no ja si radšej pustím film alebo oddýchnem. Neviem sa nasilu dokopat ku sexu. Bojím sa, že je to preto, lebo má už nevzrušuje. Ak mame mat sex vždy sa na niečo vyhovorim. No 1x týždenne mame a to preto, aby má náhodou neopustil. Moc ho milujem, ale sex nepotrebujem. Poraďte mi, čo mám robiť. Som úplne zúfalá.

Zuzanka Hyll

skúsili ste nejaké hry, experimenty, čarovanie ? nám zo začiatku pomáhal erectan exclusiv gél, taký chladivý a vzrušujúci gél na intímne partie a potom ich mega prekrví a nažhaví a ide tooo

Szuzana

Ahojte,mam taky problem s priatelom sme pomaly 1rok spolu zo zaciatku to bolo vsetko ok,no v poslednej dobe sa mi strasne znechutil sex.Neviem co mam robit,stale si to ziada aked ho odmietnem sa nahneva co je prirodzene.Trapi ma to no niekedy mam pocit ze nevidi co sa deje okolo mam pocit ze mu ide len o ssx.Problem je v tom ze ma 18rokov a ja 26rokov zalubili sme sa do seba ani neviem ako to prislo.Moze to byt nasledkom toho ze sa citim pre neho stara?On bol panic prva krat mal sex somnou,teraz si to ziada stale.Viem ze je tam velky vekovy rozdiel,neviem co mam robit.

Sona99

Zníženie libida je väčšinou spôsobené stereo-typom v posteli, stresom a uponáhľaným životom či celkovo zlou životosprávou... Dá sa to riešiť napr. experimentovaním skúšaním nových sexuálnych praktík s partnerom :-) , ale aj športom, pohybom, častejším relaxom ( romantický víkend) dajú sa kúpiť aj rôzne prírodné doplnky na podporu libida www.prirodne-doplnky.sk držím palce :-)

Veju13

Tiez mam problem s chutou na sex, co urcite pri mladej babe nie je normalne a som z toho hrozne zufala. Mam 23, prvy sex som mala v 17r. s vtedajsim priatelom. Po nom som mala 3 znamosti (nie take vazne, ale neboli to ziadni chlapi na jednu noc) a momentalne mam priatela, ktoreho milujem. Sme spolu 2 roky, byvame spolu, planujeme spolocnu buducnost. Vo vsetkom si rozumieme. Je mi najlepsim kamaratom, priatelom, uzasnym milencom. No napriek tomu, od mojho prveho sexu v zivote az po ten dnesny s mojim drahym to nie je to, co by mohlo. Priatel velmi dobre vie co robi, vie co mam rada, hovorime o tychto veciach otvorene, sex si casto okorenime roznymi pomockami, niekedy drsny sex, inokedy nezne milovanie, anal... Sex s nim zboznujem, no musi zacat on. Pretoze mne to nechyba a vobec neviem preco. Musi ma on nato naladit. Niekedy preberiem iniciativu aj ja, ale neuzivam si to tak, lebo vyslovene potrebujem aby sa on dotykal mna, aby on po mne vystartoval, ja si svojou iniciativou tu chut na sex neviem tak privodit.No niekedy sa to ani jemu nepodari a nerozumiem preco.Proste sa mi nechce a radsej by som niekedy pozerala telku alebo spala ako sa milovala aj ked je v posteli uzasny.Mne uplne staci 1x do tyzdna,ani to niekedy nemusi byt.A takto to bolo so vsetkymi mojimi doterajsimi partnermi.Tiez ma strasne stve, ze uz aj ked mi tu chut priatel privodi, nie je to take ako ma.A to viem na zaklade toho, ze ked mam svoje dni, idem sa zblaznit, vtedy by som insie ani nerobila-je to normalne, ale neviem pochopit, ze ked vtedy telo vie tak intenzivne reagovat a vnimat to, preco to nemoze ist aj v ostatne dni :(. Potom ma vzdy mrzi, preco sa zrazu libido znizilo o polovicu, ked "viem to" aj lepsie a taketo myslienky mi potom fakt nepomahaju.Pri sexe orgazmus dosiahnut neviem (ako by som mohla ked nie som dostatocne vzrusena), ale klitorialny dosiahnem aj ked to chce vzdy trochu casu a trpezlivosti.Na to nadvazuje dalsi problem-som VZDY sucha.Dona sa priatel nedostane bez pomoci aspon slin.Pocas sexu to uz vacsinou ide samo, ale len tak-tak.Niekedy sa stane, ze ma priatel uspokoji oralne a ja ani po orgazme nezostanem vlhka.Zienky neviete mi pomoct? Nezazili ste to? Moja byvala gynekologicka ma zbezne prezrela, ze ona nevidi z gyn hladiska ziadny problem.Moj terajsi gynekolog mi tiez nijak nepomohol.P.S. HAK neberiem.

Bug

Ahoj.
Som na tom rovnako..tiez trpim..nemat deti uz davno snou nie som.a samozrejme ak by si odisiel bol by si ten sviniar co si nasiel inu haha

Majky_sv

Oživím túto tému. Ja som ženatý 7 rokov. Manželka od začiatku nechcela sex. Sem tam. Mne to nestačilo, ale toleroval som to a stále sa pozeral na deti, že pre nich to "vydržím". Posledne 4 roky nespíme spolu, ani v jednej izbe a ani v jednej posteli. Manželka je úplne chladná... ani pohladiť nevie. Chcem sa rozviesť, lebo takto žiť už nechcem a nevládzem. Deti mám strašne rád, ale to odmietanie ma ničí....