;-( pomôžte mi ..

Príspevok v téme: ;-( pomôžte mi ..
Andrejko01X

Ahojte, včera ma nechala priateľka po 7 rokoch boli sme spolu od 15 rokov. Je to pre mňa ťažké neustále plačem a vyvolávam jej a píšem všade ako sa dá ale ona ma úplne ignoruje.. plánovali sme budúcnosť ja ju milujem nadovšetko , premýšľam o smrti, som úplne na dne.. čo mám robiť? ;´-(

soffa

ta bolest casom zmizne,len potrebujes cas.mozno najdes lepsiu,ktora ti je sudena.ja viem ze teraz povies,ze ta je prava,ale niekedy to tak proste musi byt.nie je koniec sveta,este si mlady tak si teraz vychutnavaj slobodu...

whee_ee

ja som toto zažila opačne... ja viem aké to je, je to strašné, je to neskutočná bolesť, ale tá sa časom otupí, iné ti poradiť neviem :( nesmieš si ju pripomínať, nemysli na to pekné, zamestnaj sa niečím, vyraz von s kamošmi, vyventiluj sa, športuj... inak sa pomôcť nedá.. len čas.... :( bohužiaľ iní liek na toto asi ešte nevymysleli :(((

Andrejko01X

Ale pre mňa to je také ťažké.. ja keď si premietam tie krásne chvíle ktoré sme prežili stále len plačem.. chcem zomrieť ;´-( ... prečo mi to urobila ja fakt neviem veď som sa tak snažil dávať jej všetko po čom zatúžila ;´-( .. už som s ňou rátal do konca života a tešil som sa na naše detičky .. prečo to muselo skončiť?? Ja už nemám chuť na nič .. bolí ma hlava aj brucho myslím že budem aj vracať .. a najhoršie je že mi otec zariadil byt ako prechodné bydlisko kedže som študent vysokej školy a v tom byte sme bývali spolu ;´-( .. ja ten byt už nechcem.. preboha fakt vás tu len zaťažujem asi.. ale je mi z toho úplne na hovno ona bola moja prvá láska , moje prvé dievča .. a to čo je v mojom srdci.. ten cit .. tá nekonečná láska ku nej ... ;´-( to už nezmizne nikdy ... ;´-(

whee_ee

chce to len čas, jediné čo môžeš urobiť - čo najviac sa zamestnávať aby si nemal čas rozmýšľať. nekontaktuj ju. nemá to význam, len sa budeš viac trápiť, ak bude chcieť, ozve sa sama.

držím palce, viem aké to je, držkaj sa a hlavne nezúfaj, všetko má svoj zmysel a čaká ťa niečo lepšie. :))

mate59

Andrejko, na prvej láske je najkrajšie to, že nevieš, kedy skončí.Stalo sa,je to pre teba ťažká rana,ale to je život.Nezúfaj,pro jedno kvítí,slunce nesvítí...Veď je ti toľko pekných kočiek...nemysli na to, zober si bicykel, choď sa povoziť,zašportuj si.Nájdeš si druhú,lepšiu, určite.

babylove

Andrejko, si ešte taký mladý, toľko dievčat by o teba stálo, len sa musíš odpútať od tej, čo si ťa nezaslúži, nechaj ju tak, nepíš jej, nevolaj, úplne ju ignoruj, teraz ti to príde asi neskutočne ťažké, ale neponižuj sa niekomu kto o teba nestojí
ak sa rozišla ona s tebou, tak jej ukáž svoju hrdosť a hlavne hlavu hore, svoju lásku môžeš dať niekomu kto ti ju aj opatuje!

ja :)

chod sa opit s kamaratmi, ja mam tiez na to dnes chut, nastval ma frajer, no nemam skym :( stale som bola len s nim a tym som stratila vsetky kontakty, vsetci kamarati na mna kaslu

Najčítanejšie články