abstinencne priznaky - necitim sa svoj

Príspevok v téme: abstinencne priznaky - necitim sa svoj
Onn

Asi rok nepijem a dva roky nefajcim...
Citim sa po fyzickej stránke lepsie , uz nemam triasky, zlepsil sa mi spanok, spravam sa ako clovek.Z najhorsieho som vonku a chcem zit plnohodnotne , povedzme ,ze som do toho spadol ani neviem ako. Len mam problem od kedy , abstinujem a nefajcim ,tak vsetko sa mi zda take ine, stale mam pocit ,ze mi nieco chyba...Snazim sa robit a venovat sportu , ale aj ked sportujem , staale stale tam je taky hlas ktory ma vola spat na stare chodnicky . Neuzivam si zivot ,tak ako predtym ...Vtedy som nepremyslal a zil spontanne ...Teraz sa velmi kontrolujem a snatim sa zit velmi zdravo...Nebudem si klamat, som rad ,ze som sa z toho dostal ,ale tie moje dni su takeee pusteee, aj ,ked idem a zazijem pekny den, stale mam pocit ako keby som to ani nebol ja...ako keby svet plynul cezomna a ja ani niesom jeho sucastou ...

B.

Klin sa klinom vybíja. Nájdi si inú závislosť, nemyslím na drogách. Človek potrebuje byť podľa mňa na niečom závislý. Kto hľadá, ten nájde. Je to individuálne:)

kraaska

Ako casto si píjaval,abstinujes s pomocou psychiatra?sused pomali rok nepije,berie lieky od psychiatra,pil asi 10 rokov,a celkom sa zatial drží...držím palce,nevzdavaj to..

.....

Onn

alkohol ukradne cloveku dusu volu a sny je tazke najst slamku ktorej sa da chytit
staci bolest z nenaplneho sna staci tak malo a ........
zvladnes to drzim Ti palce nesklam sam seba ved poznas dovod pre ktory sa oplati zit ...kvoli sebe
vsetko bude dobre len to chce cas

(mala som znameho co prepadol alkoholu)

Onn

prave ta tuzba ma zenie v pred ,ale naozaj sa citim ako pinpongova lopticka ktora sa stale len odraza od stien a nevie sa ukludnit, som zmateny ,ako keby som nevedel ,co sa to vlastne deje--vravim ,niesom svoj..vdaka za pozbudenie

mate59

prosím ťa, len vydrž, prekonaj to a nskĺzni tam naspať,spomeň si,aké to bolo vtedy, a ty by si to zasa chcel?????????