Vložky, tampóny, intimky

jujkaaaaaaaaaaaa

baby pomozte mi, ak sa to vobec da mi pomoct :DD ked mam kramy, pouzivam len vlozky.Chcem aj tampony, ale proste ked si ho idem davat, tak nemozem..nie ze by to tam neslo, ale to taka psychicka reakcia alebo co..ze ked si predstavim ze to tam budem mat, tak to tam nemozem dat a mam odpor to tam strcit, je mi z toho tak blbo, ja to nechapem..a sex som uz mala...da sa to nejako vyliecit???

samuelka

som pocula ze na trhu je aj niaky menstruacny poharik,mrknite na stranku www.mamaaja.sk.tusim tam bola na to reklama ale neviem si to sama predstavit to pouzivat

angeles

ja zo zaciatku ked mam silnejsiu menstruaciu tak pouzivam vlozky vtedy ma boli aj brusko takze by som tampon nezniesla...ale potom uz ten 3 den idem na tampony...tampony su podla mna ovela hygienickejsie...

nikik

Mam 15 a nemala som pohlavny styk a pouzivam tampony od svojej 3 menstrucacie (12 rokov).Som nazoru, JEDNOZNACNE TAMPONY zavedies a nic necitis vlozky su moc neprakticke a pocit v nich nieje tiez najlepsi a pocit ze Ti ju bude vidiet..takze hednoznacne tampony

lilun

Ja som vyskusala aj vlozky aj tampony, ale pouzivam uz iba poharik. je super. mozete ho kuk na www.menstruacnypoharik.sk a ked date cislo zakaznika D276 mate zlavu 50sk. osobne si teraz uz neviem predstavit ako som mohla byt bez poharika

melissa

este by som doplnila, ze ja posledne dva dni menstruacie pouzivam iba malu vlozku (pripadne intimku) aj cez den..ked je uz krvacanie velmi slabe - vtedy sa tampon vlastne uz ani neda pouzit.

melissa

jednoznacne tampony je lepsie pouzivat cez den..vlozku by som ani za svet cez den uz nepouzila. Je neskutocne neprakticka a mas stale zly pocit. Akurat ked pouzivam tampon tak si dam intimku pre istotu ak by tampon pretiekol, ale vobec ju neni citit.
Naopak vlozky nosim iba v noci, vtedy si tampon nedavam,kedze treba dodrziavat tu osem hodinovu dobu pouzitia.
A je to urcite lepsie pre telo,ked si oddychne aspon v noci od tamponov