Bakterialna vaginoza

akinom007

zufalstvo/ tak to mi je luto ze si tak dopadla, mne moj gyn.spravil najskor kompletne vystrenia vratne sterova krvi na chlamydie, mykoplazmy a ureaplazmy a potom poslal partnera ku urologovi (mne sa najcastejsie opakoval streptokok a gardanella az na tretom mieste candida) a partner mal vo vysledku presne to co ja...

Ivka 1

Zuzulajda kvasinky sa zvyknú premnožiť aj po užívaní syntetických antibiotik. K tým probiotikám si určite pridaj vlákninu s inulinom.

zuzulajda

Na mykózy trpím taky často. Veľa som v diskusiách čítala, že dievčatá skúšali babské rady. Ako treba namočený tampón do jogurtu a alebo si zavádzali do seba cesnak, ale to by som osobne radšej neskúšala. Musí to páliť ako čert.Nejčastěji za mykózy môže nadbytok cukru v strave, partner, tesné spodné prádlo a taky za to občas môže antikoncepcia. Ja som teraz nejakú dobu bez partnera, takže od neho to nemám. Antikoncepciu nemám a nosiť klasické bavlnené nohavičky, takže z toho to mať nemôžem. Asi za to môže nevhodná strava, takže som si na ňu začala dávať pozor. Mykózu zrovna mám, takže som si bola v lekárni zasa pre niečo a teraz som si vzala kapsule Maldion, sú to pribiotika a majú sa zavádzať osem dní. Tiež mi lekárnička poradila, aby som užívala probiotiká dlhodobejšie, takže som ich tiež rovno kúpila, tak uvidíme, ako sa to bude vyvíjať ďalej. snáď to pomôže

RNG

Ale, aby som nezabudol, nie je to nahrada za dobru probioticku floru v crevach, ktoru treba podporovat kazdodennym branim zmesi mikrovlaknin a obcasnym nasadzanim si kvalitnych probiotik. Pod kvalitnymi myslim rozmanite uzitocne vo vyssich davkach, a najma tepelne a kyselinovo odolne, aby sa dostali zive do criev.

RNG

Ziadne testy ti nakazu nevyliecia, ale napr na streptpkoky a ine bakterie je dobre pouzit D-manozu, 2 gramy kazde 3 hodiny, tato ti odhakne mikroby zo sliznic a moc ich splachne von.Treba to opakovat kazde 3 hodiny asi 3 dni. Alebo pit roztok citricidalu, ktory mnohe mikroby znici.
Alebo na kvasne infekcie a ine rozne maskovane formy brat NAC a serrapeptazu na odmaskovanie a oreganovy olej na potlacenie kvasnych a plesnovych nakaz.
Odmaskovanie pomaha zvysit ucinnost aj citricidalu alebo roznych atb, co mozu byt bez toho neucinne na mnohe maskujuce sa alebo zdruzujuce sa mikroby.

zufalstvo

akinom007, takze , dnes sme boli u urologa, dr. s usmevom na tvari povedal, ze mu spravi iba zakladny ster zvonka a to je všetko, lebo si myslí ze to je prolbem vo mne a ze on to vobec nema !!!! no katastrofa, a mna poslal naspat ku gynosovi, nech mi spravia testy na ureapasmu, mycoplasmu, chlamýdie, zhorezená som, som mu poved. ze gynos povedal ze je to bakteria z mocoveho mechura, tak potom mu spravil sono mechura, ladvin, a ako gol mu ukazal co mu bude robit a s čim a po kade mu to strci ak pride este raz , keby som ja v poriadku. som bola natesena ze mi pomoze niekto konecne a takto som dopadla.

napochybach

bol na vyteroch z hrdla partner a on to nema :( ..mam to len ja tam dole.a idem sa uz z toho zblaznit,zapal mocovych ciest nemam urcite :( ..lekar mi povedal,ze to mi streptokok napadol mocovu ruru,ale nič mi na to nedal ...aneviem,ako mam dalej pokracovat ...

akinom007

Napochybach/ so steptokokom som mala velmi dlho problem partner ho mal tiez ale ked hovoríš že používať kondom...ok ale mne doktor vysvetľoval že treba dat veľký pozor aj na italy styk ked máš streptokoka v posve pripadne hrdle to iste sa týka partnera. Napr pobolieva ho hrdlo a robi oralne automaticky to chytis dole a následne on od teba takto aj opačne

akinom007

zúfalstvo/ tak potom daj vediet ako ste s partnerom dopadli ja si to nemyslím že je to dôležité ja to viem u vlastnej skúsenosti

lautida

Mozes mat zapal mocovych ciest.Radsej zajdi ku urologovi,vseobecny alebo gynda.Treba zobrat moc na kultivaciu rozbor,pripadne urobit vyter z posvy.Ja som sa liecila na zapal moc ciest viac ako pol roka, 5 antibiotik liecili ma traja lekari a nakoniec mi pomohol az urolog.Drzim palce.

Najčítanejšie články