Na velkosti penisu velmi zalezi

Príspevok v téme: Na velkosti penisu velmi zalezi
ZENA´´

Ako zistim kedy prezila baba orgazmus pri milovani
Autor: Edita
Dátum: 18.06.2010, 13:09:54

Pre xx: ten dobrý pocit čo prežívaš v posteli nie je orgazmus. Ja som dlhé roky mala podobný problém ako Simona. Už, už to malo byť a potom taký slabučký a veľmi krátky pocit uspokojenia a nič. Myslela som, že to je všetko.

Potom som sa zoznámila s novým kolegom (to som už mala 45 r.), boli sme si sympatickí od prvého momentu. Dosť dlho sme sa okukávali a keď to konečne prišlo, tak tam boli sťahy, že sme to cítili obaja. Po čase (dvoch rokoch) vzťah s kolegom skončil, zostali sme priatelia, ale zúžitkovala som skúsenosť s ním aj v manželstve. Musím podotknúť, že milenec bol dobre vybavený a to pozitívne stimulovalo moje pocity.

Zhrnutie: Chlapi sa urobia v akejkoľvek a môže to aj predstierať. My ženy sme náročnejšie, nie každý svojim vybavením nás môže uspokojiť.

AdamKrt

Lenze zabudas na to, ze chlap ide do postele s tou myslienkou, ze vsetko je v pohode, sex bude dobry a on dosiahne orgazmus. Kym zeny o vsetkom pochybuju.

Ked sa clovek vie sustredit a poriadne uvolnit, tak dosahovanie orgazmu je podstatne lahsie... ;-)