Kútiky

Norko

mal som rovnaky problem, ale nakoniec mi znami odporucal aby som pouzival koloidne striebro a ono to pomohlo velmi rychlo. KS mam od Koloidne.sk
Verim ze aj tebe pomoze.

AdulQa

Dnes hovrili v damskom magazine na stv ze vraj na kutiky pomaha aj maz z usi.. ze to ma antibakterialne ucinky.. znie to to dost divne dat si maz z ucha na usta.. ale tak skuste :)

AdulQa

Dnes hovrili v damskom magazine na stv ze vraj na kutiky pomaha aj maz z usi.. ze to ma antibakterialne ucinky.. znie to to dost divne dat si maz z ucha na usta.. ale tak skuste :)

petrapetra

ahoj...ja ich mam uz asi mesiac....ale take nepekne, bolia ma, az ich mam krvave...som bola u lekara, dala mi nejaku kortikoidnu mast ale ta mi nepomaha.... a som vyskusala framykoin,- nepomohol....aj vitamin B a zelezo uzivat - nepomaha...aj canesten som si davala, zevraj to moze byt totiz huboveho povodu- nepomohaha..propolis- nepomaha..ale planujem na imunologiu, kedze som tam dlho nebola, zevraj to je naozaj z tej imunity...no uvidim..

bifi

no príčinu by som aj vedela špinavé poháre len nie u mna doma ale jedálne reštaurácie u iných ludí :) jedného času som si to aj čistila u rodiny a tak ale všade sa nedá to kontrolovať :(

Karina

ja si ich potriem betadinom na dezinfekciu a potom na noc natriem Framykoin... ale ked ich mas tak casto, tak by som sa skor zaujimala preco, kutiky sa nerobia len tak samy od seba :)