4 dni plac, sklamanie...ako sa mam zachovat?

Príspevok v téme: 4 dni plac, sklamanie...ako sa mam zachovat?
opalka

V stredu mam promocie
moj partner je casovo velmi vytazeny, preto o tom vedel dost dopredu,akurat presny cas sa upresnil pred tyzdnom
samozrejme, v ten den uz nieco mal naplanovane

povedal, ze to zrusi.... a posledne 4 dni placem pret,ze to nezrusil,ale posunul trosku neskor

cely rok makam, staram sa o nas, nemzem naplanovat nic,lebo stale nas cas zavisiod neho,tak som ymslela, ze asponv den promocii,ked tam bude cela rodina bude so mnou bez toho,abyniekam odbehol,alebo odisiel skor....

som strasne sklamana, chcela som od neho jeden den....a odpovedou bolo,ze ho to mrzi, ze tam bude...ale potom ma nieoc, co ma uz slubene... ale takto je to vzdy... vzdy ma prednost niekto iny a vzdy ho strasne mrzi,ze ma sklamal...

neviem,ako sa mam zachovat, povedala sommu,ze ak tam nema byt s nami cely cas, nech tam ani nejde...

neviem,ci sa to da pochopit,ako to citim... nechcem ,aby to vyznelo, ze robim vedu z toho,ale naozaj stojim za nim cely cas a jeden den ma ist o mna....

opalka

no ,ale ja chcem zivot a vztah prezivat a nie sa uspokojit s tym, ze spolu jeme,alebo sa milujeme

to sa potom mozeme zavriet do jednej izby

chcem,aby tu chlap bol aj pre mna,nie len ja pre neho

ak je toto skreslena predstava,tak som asi vazne divna

a chcela by som vidiet vo svojej kozi...milovat,ale bat sa mat s niekym dieta, lebo co ak nebude mat cas...a co ak nie sme tak doleziti

promocie

Moj priatel tiez nikam nechce ist, to ho musim vazne vytiahnut, jemu vyhovuej byt doma na zahrade alebo pozerat film.Ale ja s nim nebyvam, takze to nerisiem.Ak by som mala byt kazdy den sama a on by nikam nechcel ist, tak idem s kymkolvek inym.
Tak to ste zacali spolu byvat dost mladi,no ja osobne si neviem predstavit byvat s priatelom ani v tomto veku, chcem mat sukromie, volnost ... A to som v tom veku co Ty.

siamej

vek s tym veruze ma vela spolocneho draha, lebo mnohym zenam to trva par rokov a par vztahov kym pochopia, ze chlapi maju svoje odlisnosti od zien, ktore nema zmysel za kazdu cenu menit. az taka zena moze zazit vyrovnany vztah. ja mam 26 a tiez sa to stale ucim.

siamej

podla mna mas trochu skreslene predstavy o vztahu. a pokial mas pocit ze je to problem chlapov ( co v podstate je, lebo vela vyskumov potvrdilo, ze chlapi maju skratka ine priority ako zeny, my si zakladame na "prilezitostiach", narodeninach, vyrociach....ale chlapi nie!!), no tak si najdi dievca. ak neakceptujes chlapsku povahu ako taku vo vseobecnosti, nemozes mat zo ziadnym dobry vztah. to ze ty sa zucastnujes na jeho udalostiach je skor tvoja potreba ako jeho, ver tomu ze keby si parkrat neprisla, urcite by to neprezival tak dramaticky ako ty.

promocie

To mi chces povedat, ze nikdy spolu neveceriate, neobedujete, nemilujete sa, nepozerate spolu vecer nejaky film? Naco si s nim? Mam taku kamosku a jedine preco je s nim je kvoli peniazom.Nadherna vila, ma vsetko co chce, on nikdy nie je doma a ona si uziva bazen, fitko ...

opalka

vek: ja 24 a on 27

neviem,co to ma s tym spolocne....

obaja pracujeme, mame svoje konicky

ale sme mladi, rada by som do materskej zazila este nieco,nie osm narocna, proste ist na chatu na 2 dni, niekam sa prejst....

opalka

proste,kazde nase leto sa zacina takt.... kazdy vikend ma nieco....a stretneme sa po praci doma....a este aj z toho casu, co ostane, on si nieco riesi...nie je zla,ale naozaj ma pocit, ze nepotrebuje viac casu so mnou

aspon raz za cas vypadnut n avikend

ja ho toleruje az az....keby aj on mna,myslim, ze mi obetuje 2 dni

viete, je tazke zit s tym,ze najblizsie 2 mesiace vas nic necka s nim,lebo nema cas.... a tak si hladam program samaa mri ma, ze tam nie je so mnou

ono,asi to vyzera, ze som strasna,ale myslim,ze to musi zena zazit, aby vedelao com tocim...

to je ako zit v zlatej klietke....ale sama a poslusne

promocie

Kolko mate obaja rokov? Naco spolu byvate, ked netolerujes to, ze ma pracu a nema na Teba caS?Neverim, ze za 7 dni v tyzdni nemate ani 5-6 hodin na seba, tak to je potom ubohe a smutne a nechapem, vazne nechapem naco spolu byvate.To spite obaja aj v inej izbe?
Ved mne by stacilo ked sme spolu ked pride domov, urobim mu dobru veceru, dame si spolocnu vanu a ukoncime to milvoanim v posteli.Tak ak to nie ej takto ani 2x-3x do mesiaca, tak to nema dievca zlate vyznam.

opalka

ked on niecopovazuje vo svojom zivote za dolezite, som tam, bezohladu na to,co si o tom ja myslim...lebo viem, ze pr eneho je to dolezite....

chlapi strasne kalkuluju,co ich nezaujima, neriesia... ak si myslia ze zena prehana, ani sa nezamyslia,nevziju do jej koze...pre ncih to nie je dolezite proste

a to sa mi nepaci

vobec nejde o vahu tych udalsti,porod, promocie... ale o to, ze ak som dobry partner, zaujimam sa o mojho partnera,aj keby mu zalezalo na somarine

Najčítanejšie články