Studene nozky a rucky ;-)

riesenie

PRIATELIA, EXISTUJE POMOC. MOJA MAMINA BOLA NA TOM PODOBNE. AJ MNE SA POTIEVALI RUKY.
LEKAR NAM NA TO PORADIL UZIVAT HORCIK. DA SA KUPIT V LEKARNACH. NAJLEPSI JE SUMIVY, RANO A VECE UZIVAM 1 TABLETKU ROZPUSTENU VO VODE. JE TO SUPER!! :)))

BOLO TO VELMI NEPRIJEMNE MAT STUDENE RUKY, PRIATELKE SA TO NEPACILO.

sakusik

je to asi zlym krvnym obehom a nizkym tlakom:D aj ja som stale studena na nozkach a rukach:))) asi sa s tym nic neda robit:P

wanda

rose, myslim, ze tento problem je vrodeny. Ja som takato "nedokrvena" od malicka a uz som si na to zvykla.Napr. som si vsimla, ze ludia s vyssim krvnym tlakom - tym je furt teplo.Ti su aj tak zdravo do cervena zafarbeni.ja som ako snehulienka biela. Mam tlak pomaly nemeratelny:-)

rose

ahojte,aj ja mam ten isty problem.Aj keby bolo neviem ako teplo ja mam ladove ruky a nohy.Ostatni chodia v tricku s kratkym rukavom a ja si na seba dobreze nenavleciem aj overal no nepomaha.Anemicka urcite niesom krv mam v poriadku.Je pravda ze mam problem s krvnym obehom ale ja neviem ako to napravit.SKusala som ginko ale nepomohlo mi tak ja uz neviem.Uz som aj dost casto chora kedze mam oslabenu imunitu.jaaaaaaj uz mi to lezie na nervy:(

chrustik2

Kamoska ma uz 12 rokov a v pohode a vyzera fakt bozsky,no neviem akoze snivam o tom uz dost davno,no uvidim..dakujem..

chrustik2

Krv mi brali minule a ze vraj mam vsetko v poriadku,no neviem aj ked je +40 ja mam studene nohy a ponozky.Skusim si kupit zelezo aj ginko a uvidim ci trochu pomoze.Na cvicenie som zatial leniva,no dakujem za radu ;-)

wanda

a na silikony sa vykasli,su s tym dost problemy.Spociatku je to pekne, ale neskor su problemy, kto ti tvrdi, ze ich po niekolkych rokoch netreba menit, ten klame.Takze je to dost drahy spas a rizikovy...

wanda

pravdepodobne si aj anemicka, daj si vysetrit krv, isto mas malo zeleza.Co pomoze? Cvic, prekrvia sa ti koncatiny, som citala, ze ginko je dobre na prekrvenie, ale mne osobne nepomohlo. Inak, moc s tym nenabojujes, takze dvoje ponozky nadalej:-)