Alergia

draci_zub

Obvyklé zdroje jedov: amalgámy v zuboch, vakcíny, otrávené jedlo, chemické postreky, chlorovaná voda, nedostatok tekutín v horúčavách, opdarujúce sa kovy pri spájkovaní alebo pri vysedávaní pri PC, dýchanie riedidiel pri lakovaní...

draci_zub

S rastlinnou stravou súhlasím. Jem mäso, ale do varenia dávam dosť zeleniny a jem ju aj surovú. Nemyslím si že mäso a trochu vegety je plnohodnotné jedlo.

draci_zub

Ovocie a zelenina pestované na chudobných pôdach, chemicky postrekované, prešľachtené a stojace v supermarkete týždne neobsahujú skoro žiadne užitočné látky. Čerstvé ovocie obsahuje trochu vitamínu C, ale potreba vitamínu C sa v priebehu dňa rýchlo mení v závislopsti od telesnej záťaže, stresu, či metabolizmu.

Ak chceš niečo vedieť o vitamínoch a užitočných prvkoch, prečítaj si túto knihu: -odkaz odstránený-

Hlieny sú huba candida. Ochraňujú telo pred jedmi, viažu ich na seba. Nie je rozumné ničiť candidu tabletkami.

draci_zub

Zopár jedov:
- ortuť - dokáže spôsobiť skoro všetky známe choroby
- nanočastice - spôsobujú granulómy označované ako rakovina
- antibiotiká - spôsobujú návrat chorôb v stále silnejšej forme
- kopa tabletiek od doktorov poškodzujúce imunitu, sa mi nechce rozpisovať
- hliník - poškodzuje mozog
- bróm - neuroleptikum
- chlór - strumigém

watermelon

vobec si nemyslim ze viem vsetko, pisem len svoje nazory tak ako ty pises svoje. ale z tejto tvojej odpovede nie som mudrejsia. kde su jedy? ake jedy nepoznam?

draci_zub

Ak máš pocit že všetko vieš, nechce sa mi s tebou hádať. Oceňujem tvoju snahu pomôcť. Je pár zákerných vecí ktoré nepoznáš. Neexistujú zákerné baktérie. Existujú zákerné jedy.

watermelon

no a preto si myslim ze strava pomoze. spravnou stravou dodas telu latky co potrebuje prip. mu umoznis vyrobit si tie co potrebuje. Spravna strava (podla mna surova ovocna) rozhodne pomoze detoxikovat.
Vitaminu C je v ovoci tak strasne vela, ze zasa raz nevidim dovod preco brat doplnky.
Skratka myslim ze strava vie urobit divy.
Avsak treba prestat jest skodliviny ako su zivocisne pordukty. tie zahlienuju, - preto ma clovek sople, prekysluju tym, ze su varene a navyse obsahuju puriny, kys. mocovu. vitariani sople nepoznaju. ani alergie.

draci_zub

V prvom rade treba zistit o ake poskodenia ide. Ak to vies, mozes odporucit liecbu. Alergiu najčastejšie spôsobuje otrava ťažkými kovmi. Tam pomôže detoxikácia. Sú aj iné dôvody.

Alergia je slaba reakcia na cudzorode latky. Telo je niečím oslabené. Cudzorode latky narobia skody a telo musi zapajat dalsiu obranu, soplik, kichanie, hysatmin a podobne.

Väčšina cudzorodých látok v tele pôsobí pomocou kladných radikálov. Dodanie antioxidantov je najľahší spôsob ako potlačiť, nie vyliečiť, alergiu. Najlacnejší antioxidant je vitamín C, v DM drogérii ho majú 100 gramov za 2 eura.

draci_zub

watermelon: Máš pravdu že dodávaš telu stavebné látky z ktorých si telo vyroví vlastné lieky. Lenže niektoré otravy telo efektívne vyliečiť nevie, lebo sa počas evolúcie s nimi nestrelo. Lieky sú látky ktoré liečia. Ty máš asi na mysli tabletky od doktorov, ale tie zasa iba potláčajú choroby prejavy choroby, teda ju maskujú. Neliečia ju.