Alergia

watermelon

ak strava potlaca symptomy tak co potom robia lieky?
mas pravdu ani strava nelieci. telo lieci. telo ma tu moc. na to mu vsak musis davat to spravne "palivo". Ani drahemu autu nedas nekvalitny lacny pohon, tak by to malo byt aj s telom. ak das telu spravnu stravu, telo sa vylieci, len ho v tom treba podporit.

draci_zub

watermelon: Alergia je symptóm a symptómy sa neliečia. Maximálne sa potláčajú, napríklad tvojou vegetariánskou stravou, vyšším príjmom antioxidantov, alebo vyhýbaním sa alergénom.

jajkafr

marsika
alergia sa vyliečiť nedá... lieky na alergiu ju len potláčajú, ale aj napriek liečbe sa ti pri kontakte s alergénom vyskytnú alergické príznaky... ja som alergička užívam liečbu a ak prídem do kontaktu s alergémni hneď mám opuchnuté oči, nádchu, slzím, soplím, ťažko sa mi dýcha, vyhádžem sa... záleží od toho s čím sa stretnem... takže zbytočne by som to neriskovala... jedine psík alebo mačka na dvor to až tak nevadí a po príchode do vnútra sa prezliecť a poriadne poumývať... do bytu je vhodný pre alergikov Yorkshirský teriér... ten vraj nemám chlpy ale vlasy... ale to je už na tebe... ja by som osobne to bytu žiadne zvieratko na ktoré mám alergiu nebrala...

levanderka

to by som sa skor opytala tvojej alergologicky. podla mna staci aj zavolat do ambulancie bude vediet ti povedat urcite