Preco muzi nevedia vyjadrit svoje city??

Príspevok v téme: Preco muzi nevedia vyjadrit svoje city??
monica

hmm nevedela som kam mam tuto otazku zaradit..no proste ja mam priatela a patri k muzom,ktori nevedia povedat zene nieco pekne..lubim ta alebo nejake skratka pochvalu mas krasne oci..viem ze ma lubi..no chyba mi to..povedal mi,ze ked to povie raz to znamena ze ma stale lubi.no ja som clovek ktory to potrebuje obcas pocut.myslim ze to kazdy je taky ze to potrebuje pocut.tak prosim chlapi aj zeny vyjadrite sa..ozte mi napisata ke mate vy skusenosti s tymto a vy muzi mi mozno pomozete pochopit preco ste niektori taky.

monica

sunny sweetie ale pozor nemozes to priatelovi vycitat stale..ja som sa minule pochytila koli tomuto s priatelom asi 2 tyzdne pred tym ako som tu pisala pred par dnami ze mi to konecne povedal...hm vycitala som mu ze preco mi to nikdy nepovie a on mi povedal ze je to tak trochu aj oja vina..niekedy na zaciatku vztahu mi to hocorieval malo ale predsa len castejsie a teraz dlhu dobu nic a aja som mu to dost casto vycitala..a teraz naposledy ked mi povedal ze je to tak trochu aj moja vina a ja ze preco??ako to moze byt moja vina?a on mi povedal ze preto lebo mu too casto hovorievam a potom mu uz je fakt blbe mi to povedat ze je to neprijemne a keby mi to povedal citil by sa zle elbo vie ze eln nato cakam a citil by to ako nieco co som mu prikazala..ze to ma ist samo od seba ze to ma povedat ale takto ked som mu to casto hovorila ze preco nic..tak to bolo pre neho blbe...no vtedy ked mi toto povedal som sa na neho nahnevala ze vyhovorka a povedala som mu ze nikdy mu o tomto ani slovo uz nepoviem a nikdy od neho nebudem cakat ze mi to povie..no v ten den neskor som si vlastne uvedomila ze asi ma aj tak trochu oravdu vies..no a po tyzdni mi to sam od sbea ako som uz pisala..a necakala to..mozno by si mohla tomu svohmu povedat tiez co si myslisa takto to nejak skoncit ze mu o tom uz nikdy nic nepovies(aj ked po case keby sa necinil by si mu urcite povedala to je jasne ) a nikdy ani nebudes cakat ze ti povie nieco pekne..mozno to s nim pohne a bude smutny a uvedomi si..asi to pohlo aj s mojim...a baby pozname..nie je nic horsie ako ked vam muzi vravia aka si krasna aka si mila mas super povahu a tak dalej..ibaze najhorisie na tom je ze to nepovedal ten koho lubime....

evuso

Moj byvaly chalan mi v kuse hovoril ze ma miluje a ze som nadherna,tlacil kaleraby a na kazdom rohu ma podvadzal,ked som sa dozvedela kde vsade a s kym ma podvadzal tak mi povedal ze ja som len na lasku ostatne baby na sex.Terajsi priatel mi to povie len obcas,ale citim ze ma naozaj miluje.Aj mne obcas chybaju lichotky ale viem ze ma nepodvadza a ze ma miluje a to je pre mna to dolezite.Ale chlapi su odlisny,kazdy vyjadruje svoje city inak.

sunnysweetie33

karin..ale ja nechcem trpiet depkou za toho,koho milujem a chcem s nim stravit cely zivot..podla mna sa tomu da naucit..aj ja sto pocuvam od inych,ze aka som pekna a ako mi to svedci,ale mna by to ovela viac potesilo,keby mi to povie ten,ktoreho milujem..lebo ini to mozu hovorit len preto,aby sa mi zapacili,udobrili si ma a pod.

karin

no aj moj je taky raz to povie a dost a kompiment za to ze som sa pekne nalicila alebo som pekne oblecena, to proste nehrozi...ale neboj sa to si casom nato zvyknes, chlap sa neda prerobit. ja som tiez chcela pocut aspon nieco pekne na moju adresu ale od mojho sa nedockam zato iny mi to hovoria dost casto a urcitu dobu ma stvalo to ze iny mi to povie a moj vlastny nie, no vsetko prejde a zvyknes si, prejavi sa to iba v depresii ked budes potrebovat pocut nieco mile a on ti to nepovie...

sunnysweetie33

v poslednej dobe si vsimam,ako sa partner ku mne sprava..pocitujem z jeho spravania,ze ma lubi..ale nepovie mi to:( tak som mu to zas a znova vytkla..aj to,ze mi nehovori,ze som pekna a pod. tak uvidime..vazne mi taketo prejavy lasky chybaju!!!

monica

branuska mas pravdu..to je dolezite..no podla mna aj obcaasne vyznania lasky..no ja by som tiez nehcela aby mi niekto varvel na silu ze ma lubi.