zapach s pindulky a vytok u 6 rocneho dievatka

Príspevok v téme: zapach s pindulky a vytok u 6 rocneho dievatka
dddd

Prosim pomozte.Moja 6 rocna dcera ma niekedy vytok a velmi jej zapacha pindulka.Umyvam ju len s cistou vodou a aj po osprchovani zapach ostava.Je stale aj cervena od pindulky smerom ku zadocku. Byvame v Holandsku a obvodna lekarka jej robila vyter a vysetrila jej aj moc na bakterie ale vysledky boli v poriadku.Obvodna lekarka sa radila s deckym lekarom,ze co to moze byt ked vysledky su v poriadku a zapach a vytoky su stale pritomne a detsky lekar povedal ,ze sa jedna asi o nedostatok hormonou v pindulke.Je to mozne zeby sa u maleho dievcatka jednalo o nedostatok hormonu estrogen?????Predpisala jej nejaku masticku,ktora obsahuje hormon estrogen,ktoru jej mam davat do pindulky s takou striekackou a mam jej ju tam zasunut co najhlbsie.Ale to sa neda ved to je dieta a ja sa jej to bojim robit ved jej mozem ublizit.K detskemu gynekologovy ma poslat doktorka odmieta.Tu v Holandsku je to komplikovane ked sa chcem dostat k odbornikovy tu sa vsetko riesi vez obvodneho lekara.
Prosim ma s tym niekto skusenosti????
Stretla sa s takym zapachom a vytokom uz nejaka mamicka????
Prosim pomozte mi.
Dakujem velmi pekne.

RNG

Kvasenie a hnitie nie je len z bakterii, ale aj kvasne a hnilobne kultury a mykozy to mozu sposobovat.
Nikdy som nepocul o zapaloch sposobenych hormonami alebo ich nedostatkom.
Takze odpoved na to su rozne sirokospektralne antimikrobialne latky, take, ktore potlacia aj bakterie, aj kvasne kultury a plesne.To zvonka aj zvnutra, ustne.
Nuz aj vyplachy pomozu, aj dobry prirodny krem, napr kokosovy olej s par kvapkami citricidalu, pripadne oreganoveho oleja(3 kvapky na lyzicu, dokladne premiesat), iste aj postrek koloidnou striebornou vodou,pomoze, hlavne keby sa jednalo o bakterie a nie kandidovu infekciu.
Viacero prostriedkov = lepsia ucinnost.
A musim tu znova pripomenut, ze dobre probiotika znacne pomozu, lebo pre telo vyrobia az 70% obrannych latok.

Silne mydla drazdia, vysusuju a prispievaju k zapalom. Koza musi byt namastena spravnym protizapalovym tukom(kokosovy, olivovy, jojoba, ...), sucha koza praska a nakazy sa dostanu cez praskliny do tela.

lioness_01

ak brala toľko antibiotík tak je to podľa mňa isto pleseň... skús tie probiotiká prípadne aj Canesten krém skús... v tenučkej vrstve jej to natierať

usiko.

draci zub

nemas pravdu, netreba sa na veci pozerat takto negativne,,,u nas je dobra starostilivost, len ludia su hlupi a nevyberaju si dobrych lekarov, a to je ich chyba....

dddd

usiko

Na Slovensko sa chystam v auguste a urcite navstivim slovenskeho gynekologa,pretoze nasi lekari su podla mna ti najlepsi.Byvam vo vyspelom state a zdravotna starostlivost je tu hrozna.Tu dostane rodina rodinneho lekara a akoze take nieco ako detsky lekar je vo hviezdach. Na vysetrenia doktorka neposiela a ona robi vsetke vysetrenia.A lekarne su tu prazdne nedostat tu nic,ja si lieky nosim so slovenska.

dddd

Heather890

Dakujem,skusim to s tymi probiotikami,ale ja si myslim ,ze to moze byt vnutorna plesen,pretoze za posledne 3 mesiace uzivala moja dcerka asi 4 druhy anntibiotik lebo bola chora a mala aj sarlach.Lenze doktorka sa nad tym ani nezamyslela zeby to mohla byt mozno ta plesen.
Ale tie probiotika su dobry napad dakujem,skusim ich tu pohladat ci su v lekarni,pretoze lekarne su tu biedne,nemaju tam nic a je to vyspely stat.

draci_zub

usinko:

Lekarska starostlivost je na howno vsade vo svete. Akurat ze v USA to ani poistovne neplatia. Ludia platia poistku, ale v pripade choroby sa na nich poistovne vykaslu.

usiko

...inak to mas pravdu, lekarska starostlivost v inych vyspelejsich krajinach je na omnoho slabsej urovni nez u nas, pokial si specialene poistenie neplatis....

..nemas sancu teraz cez leto pricestovat s dcerkon na SVK? tu aj keby si aj osetrenie zaplatila, ale vysetria ti ju tu......znama tak byva v Britanii a sem chodila tiez na odbery krvi a UZV, zaplatila si a ok....

mona07

ale dokazu zistit vsetky bakterie alebo vacsinu ale je to financne narocne a pre nich je lepsie predpisovanie liekov
je to biznis