milujem svojho žiaka

Príspevok v téme: milujem svojho žiaka
simonka

Ahojte, viem že je to otrasne čo tu idem písať ale som sa zalúbila do svojho žiaka kt. ma len 19r. a ide maturovať. Ja mám 25 a som takmer čerstvá absolventka a učím 2roky. Je to strašná situacia. Viem že ani ja jemu nie som lahostajna. Kade chodím tak na neho myslím, som v tomu po uši. myslí ma neho ako na muža a viem že je to choré.Poradte ako z toho vyklučkovať a zabudnúť. Hoc moj instinkt mi vraví zbal ho a p.....ho ja ho chcem Som vadna??

kubo1111

Ahoj, ja som mal triednu co mala so studentom dieta.Bol asi o 10 rokov mladsi, rozviedla sa a zobrala si ho a tsale uci :o) Vadna bola ale asi nie v tomto

elle

V prvom rade by som zistila či je to obojstranné, môžeš byť iba zaslepená a možno že tie signály si vysvetluješ nespravne. Potom by som až riešila tie ostatné, vážnejšie veci. Držím palce.

loska

ahoj smonka ty nie si vadna to je uplne normalne iba ze problem ti asi roby to ze si jeho ucitelka...ale to je uplne normalna vec ako sa zalubi 18rocne dievca do 50roneho muza tak tvoj pripad nie je vobec neobvikli...vela stastia

hatahatahata

moja sesterka bola v takej istej situacii, ona mala 24, on 17. teraz su spolu uz 2 roky a velmi dobre im to klape. riesila to tak, ze zmenila pracu, resp. vyucuje na inej skole.divne to bolo len spociatku zo stran ich rodicov, ale aj to je uz ok dnes. tak drzim prsty a ked ho milujem nie je co riesit. moj partner je tiez o 6 rokov starsi. preco by malo vadit ked je zena starsia, nevidim na tom nic zvlastne a v dobe v akej zijeme sa uz nie je nad cim cudovat aj tak ;)

laco

simonka nie si vadna, vobec! ale pockaj az kym zmaturuje, lebo budes mat problemy. aspon uvidis ci ta to po case prejde, alebo je to nieco viac.

lenka2

ja ked som chodila na gympel tiez moj ucitel dejepisu chodil so svojou studentkou a mali to pekne kym im na to neprisli a zacali vsetci okolo moralizovat. a tak sa to rozpadlo. po maturite par mesiacov sa opat zalubil do byvalej studentky po maturite a tam uz nik nemohol nic len ked ich spolu vidia tak su take narazlive usmevy. vydrz po maturite sa stretnite a vsetko sa uvidi, dovtedy vam to mozu pokazit kolegovia a okolie. potom uz nech su vsetci ukradnuty.... drzim palce, ved laska je predsa silna

mimina

Pre Simonku:Počkaj kým zmaturuje (čoje len pár mesiacov už) a môžeš sa do toho pustiť....Kašlať na vek...Len teraz jeto predsa len ešte tvoj žiak....Predsudky ignoruj.Dôležité je čo chcete vy dvaja...