ako zistiť či ma lubi

lastpast

simonka, vykasli sa na neho... ak ta podviedol raz, je mozne ze uz to neurobi. ale ak dva krat, tak zarucene to urobi aj treti, piati, desiaty aj milionty krat. ak je na teba hruby, nebozkava ta atd. ruky prec. bude ta podvadzat dovtedy kym s nim budes. nenechaj so sebou zametat.

simonka.tava

je mozne aby chalan ta lubil a podvadzal to fakt ty chalani nevedia byt ohladuplni prosim vas poradte mi uz ma podviedol viac krat sprava sa kumne tvrdo a narozdiel ma neboskava chcela by som ho mat normalneho lenze mu asi uz nechutim ani v sexe co mam robyt?

laskava

mám jeden typ :
napíš mu na pokec z utajeného nicku a zistíš to. moje kamošky to tak robia a by si sa divila.........

milli11

To je tazke zistit, niekedy sa moze aj roky pretvarovat, ze ta lubi a potom zistis, ze to iba hral ako skvely herec. Mna by tiez zaujimalo, ci niekto vie, ako to zistit, nechcem sa opat sklamat, ked s niekym novym zacnem.

jajka001_

ak s tebou rad travi cas, tak ťa má rád. po mesiaci hovoriť o láske je priskoro. všímaj si či je voči tebe ohladuplny, ci ta neklame, ci sa snazi byt s tebou.