meskanie menstruacie 10 dni

Príspevok v téme: meskanie menstruacie 10 dni
natalia123

ahoj. Dnes je to uz desiaty den co mi meska menstruacia. S priatelom mavam vzdy chraneny pohlavny styk a nikdy nedoslo k pretrhnutiu kondomu. pred mesiacom mi menstruacia prisla o tyzden skor a hned potom som dostala zapal. Ked mi meskali 7den tak som si urobila tehotensky test a vysiel negativny..mozem sa na to spoliehat alebo si mam spravit este jeden ? alebo moze mat na svedomi toto meskanie nieco ine ? a este by som sa chcela spytat ze kolko vydrzia spermie na vzduchu. Lebo sa bojim ze mal partner nejake spermie na ruke a tym ma oplodnil . ale ruky si vzdy pre istotu utrie do vreckovky. Moze tam aj napriek tomu nieco ostat ? dakujem

nnn

takto vám nikto nevie povedať či ste alebo nieste tehotné samozrejme to meškanie môže mať veľmi veľa príčin ael jedna z nich je aj tehotenstvo ved nemusíte si to trápne pýtať v lekárni myslím teraz tehotenský test.. ale stačí ak zajdete do drogerky.. sú lacné do 3 eur.. aj za 1,50 kupite... a budete isté :) aj ja som mala také stavy ale povedala som si nebudem sa trapiť či ano alebo nie pretože už len zo stresu vám môže meškať menštruácia a bol negatívny a spala som s pokojom :) a menštruácia prišla s tým prerušovaným sexom ... hmm hmm a to san ebojiš?? VED PRIATEľ mohol počas sexu vylúčiť spermie alebo nestihol alebo vytiahol len tak tak že už niečo išlo dovnútra pouč sa!!! ved antikoncepcia namesiac stojí už aj teraz okolo 6 e.... alebo kupujte aspoj pharmatex čik ako sa to volá je to gel.. ktorý ničí spermie .. a priateľovi vynadaj že nepohodlný neviem keby si čakala teraz mimino čo by povedal či by mu to teraz bolo pohodlné ... a ak si ty používala kondóm tak nevie no asi nie :) tak držím palce

lioness_01

v nádche je príčina asi ťažko :D mňa vždy tak rozosmeje, že čo všetko sú ľudia schopní pripísať meškajúcej menštruácii... :D

ak praktizuješ prerušovaný styk tak je možné že si tehotná, sprav si test... tvoj priateľ je nezodpovedný, odmietanie kondómu je len jeho pohodlnosť... a keď nechceš tabletky, tak aspon ste mali používať pharmatex

wildcat

Dobry den,chcem sa spytat menstruacia mi meska 11den,s priatelom preferujeme prerusovanu suloz,lebo on je proti kondomu a tabletky si nemozme dovolit bohuzial.priatel to do mna nikdy neda,da to inde a po sexe sa osprchujem.po vystreknuti pre nas sex konci,zajtra si hodlam kupit tehotensky test,neviem,bojim sa,ze som tehotna,priatel tu moznost vylucuje.Pred asi dvomi tyzdnami som mala nadchu,mozno je pricina tam.Poradite mi?dakujem