Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neurolog

Londonbaba

Ahoj,

Prave mi prisiel vysledok z vysetrenia MRI s popisom ze: vzhladom na jej vek moze mat demyelinaciu na pravej strane posterior brainstem. Jedna sa o najdenu leziu (high-signal) v tej oblasti. Moze mi prosim niekto odborne -vlastne po Slovensky napisat co s tymto moze suvisiet? Ja viem ze modzog je velmi neprebaddana oblast aspon priblizit - prelozit ze co to v podstate moze byt a ake to ma nasledky eventualne??? Ja som v koncoch mam dobru anglictinu ale bohuzial nie vedecku - lekarsku :(

Dakujem

hfog

Nemusí to byť len neurologický problém, môže mať problém aj so štítnou žľazou, obyčajný stres alebo prinajhoršom onkologické ochorenie - určite však nechcem strašiť. Tu ti ale bez normálneho vyšetrenia neporadí zrejme ani odborník, keďže možnosti a faktorov je nespočetne veľa. Podľa mňa by mal v každom prípade navštíviť svojho lekára a ten ho už doporučí na všetky potrebné vyšetrenia. Internetová poradňa Vám v tomto prípade určite nepomôže.

ja2

MOZE DAT NEUROLOG NEJAKE LIEKY MANZELOVI KED JE NERVOZNY A S TYM MA NASTAVAJUCE PROBLEMY,KEDZE NEPRIBERA A NADMERNE JE?VED NIEJE MOZNE ABY CLOVEK KTORY NADMERNE JE VYDAL VIAC ENEGIE AKO PRIJME.URCITE O BUDE TYMI NERVAMI.PORADI MI NIEKTO KTO SA TOMU ODBORNE ROZUMIE?DIKY

hfog

No ja osobne neviem o tom že by bola niekde online neurologická poradňa, no možno niekto nájde...skús svoju otázku napísať aj sem, možno sa aj sem nájde niekto s podobným problémom a pomôže ti.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neurolog - Fórum - ZDRAVIE.sk