Vynechanie menštruácie

Príspevok v téme: Vynechanie menštruácie
Terra

Ahojte! Mám menší problém. Tohto mesiaca som nedostala menštruáciu a tehotenstvo som vylúčila. Tehotenský test bol negatívny a partner ma ujistil, že tehotná nemôžem byť. Mám tak trochu príznaky PMS (prejedanie, zmeny nálad, atď)no menštuácia nie a nie prísť. Neužívam ani HAK. Chcela by som sa vás opýtať, či je nutné ísť ku gynekológovi a dať si pichnúť vyvolávaciu injekciu alebo sa mi to upraví samo. Prosím poradťe mi. Ďakujem

Lenka 571

Čaute, asi pred mesiacom som používala vibrátor na ktorom mohli byť zvyšky spermi... Menzes som dostala normálne hneď 16 dní potom, no už týždeň mi meškajú krámy ale mávam ich nepravidelne, príznaky tehotenstva Nemám ale stále sa cítim ako pred menzesom ale menzes nikde, čo si o tom myslíte

Shayleen

Ahoj. Aj ja som mala ten istý problém keď som sa vysťahovala do zahraničia. Počkaj ešte mesiac a keď ti to nepríde tak skus zohnať Kamilkovy alebo že aký čaj. Ja som pila vždy Kamilkovy čaj a menzes mi prichádzal pravidelne každý mesiac

Jana2281993

Ahojte, uz som skoro dva mesiace v USA a este som nedostala menstruaciu, viem, ze zmena prostredia na cyklus vplyva,ale nie som ista, ci az takto dlho je stale v poriadku... Po poslednom pohlavnom styku som sice pre istotu musela uzit tabletku PO, ale od vtedy sommenstruaciu dostala dva krat, cyklus sa narusil az po mojom prichode sem.... Dakujem za rady :)

lencika

ahojte ja si nepamatam ze by som niekedy mala menstruaciu presne a teraz si mi dokonca stava ze ju aj dva mesiace nemam a ked aj dostanem tak trva asi dva dni a koniec myslite ze by som to mala vaznejsie riesit

kikiriki

Dobrý deň, 8 dní mi mešká menštruácia, robila som si aj testy, všetky boli negatívne. S partnerom máme nechránený pohlavný styk, ale dávame si pozor. Posledný pohlavný styk sme mali v deň príchodu menštruácie, ale viem že v tom čase by nemohol nastať veľký tresk. Menštruáciu mám pravidelnú +/- jeden deň. V apríli sa mi stalo že mi tiež meškala menštruácia, doktorka mi pichla vyvolávačku a dostavila sa. Máji a júni sa dostavili na 29. deň a júli na 27. Myslím si, že som nemala stresujúci mesiac. Na internete som sa dočítala že dôvod prečo meškajú je viacero, cestovanie, klíma, stres, ochorenie, rýchle chudnutie alebo priberanie. Poslednú menštruáciu som mala 26.7. v dĺžke 5-6 dní, potom som odcestoval na dovolenku. Je pravda že za posledný mesiac -dva som pribrala 5kíl, kedže s priateľom chodíme hore dole po obedoch/fastfoody, taktiež s ochladením počasia mam studené nohy, môže byť že som prechladnutá, a pred týždňom ma seklo v krku. Neviem mám sa obávať že by som mohla byť v tom? Vopred ďakujem za skorú odpoveď.

annnnn

nie, minulý rok som dostala až na ten ďalší mesiac, normálne v termíne, čiže len jeden mesiac mi vynechali i ked PMS sa u mňa začal prejavovať, ale bol to len planý poplach :)

tak aj teraz počkám do dalšieho mesiaca a ked ani potom nič, tak behnem k doktorovi.

annnnn

ako vidím podobný problém trápi viaceré z nás...

el.

hovoríš mi priajemo z duše.. aj ja som dostala naposledy 23.júna a odvtedy nič..

a spomínam si, že takto predrokom sa stalo presne to isté, inak mávam pravideľne

Terra

myslím, že to nie je neutné, možno ti len tento mesiac vynechala, občas sa to stáva :-)