Piercing poradte

Príspevok v téme: Piercing poradte
piercka

ahojte...chcem si dat piercing do brucha...kupila som si piercings chirurgickej ocele...je vhodna,nebude hnisat??...a chcem si to urobit sama,,ihlu dezinfikujem...a chcem vediet ci si to tiez niekto robil sam??je to vellmi bolestive hm,,,a co mam robit potom...mam to nejako dezinfikovat alebo si nieco prikladat??:::DDD

paba

urcite si piercing neprepichuj sama, radsej chod do studia. maju viac skusenosti a hlavne specialne ihly na prepichovanie piercingov.
ako prvy piercing by bol urcite lepsi piercing z titanu alebo z bioplastu, bude sa ti lepsie a rychlejsie hojit a ked pohladas na nete, najdes par obchodov, kde sa daju kupit za par euro.
tu je napr nejaky z bioplastu a striebra za 3,99 mypiercing.sk

ked sa ti piercing zahoji, mozes si ho kludne vymenit za nejaky z chirurgickej ocele

leninka

sama si neprepichuj, rozhodne nieeee. To musí urobiť odborník, nie hocikto. A ak si to aj niekto urobil, tak mal poriadne šťastie. Ja som si dávala piercing do pupku... Pri prepichovaní som neplakala, nevískala, ani slza mi nevybehla... Určitý stupeň bolesti tam je, no niekoho to viac bolí, niekoho menej. Asi podľa toho ako si pripustíš bolesť :-)) Zapálené som to mala asi mesiac, a keď to neustupovalo, tak som si dávala na to čajovníkový tea tree olejček. Do 5 dní som to už nemala zapálené, vôbec... Krásne zdravé...Pokiaľ chceš chodiť na kúpaliska a opaľovať sa, tak si to ešte nedávaj prepichnúť...

jarkaaaaaaaa

v ziadnom pripade si to nerob sama. pupok je velmi citlive miesto a je tam vela nervovych zakonceni ktore by si mohla poskodit. zajdi do studia piercingoveho a tam ti to spravia. nieje to vobec drahe a navyse ked uz mas piercing kupeny tak ta ten prepich vyjde lacno. a ked to budes doma robit isto sa ti to zapali a nezahoji. a navyse teraz v lete piercing ? pupok sa hoji okolo 7mesiacov. a s takym piercingom sa nemozes kupat v kupaliskach ani v jazerach najmenej 2mesiace po prepichnuti