Zbavme sa navzdy nadmerneho ochlpenia

Príspevok v téme: Zbavme sa navzdy nadmerneho ochlpenia
janicka7

mile dievcata a zeny:), vela z nas ma problem s nadmernym ochlpenim, bojujeme s tym roznymi sposobmi (d)epilacie, ale ja som si uz povedala sakra dost, predsa musi existovat nieco prirodne co nam maticka priroda zanexala, aby sme sa tohto zbavili, ...ja som sa dnes nad tym zamyslala a povedala som si , ked pozbierame hlavy dokopy urcite nieco vymyslime, tak davajte svoje rady, my to zvladneme,na zaciatok majme sa rady take ake sme, a to nam to pojde lahsie

janicka7

viem ze je tu tema nadmerne oxlpenie, ale xcem aby sme sa v tejto teme obohacovali o nase poznatky :), ja som si napriklad na zaklade knihy od M. Trebenovej vsimla, ze pri piti caju z praslicky a zihlavy xlpy rastu pomalsie, a samozrejme, ked nemam stres, myslim ze v mojom pripade to bol stres co to prave zacal... skusala to niektora z vas potierat si oxlpene miesta stavou z lstovicnika, ako to trebenova radi?, ja zatial nie (pozn., lastovicnik sa nesmie dostat do kontaktu s ocami ),... dalej ma v teme nadmerne oxlpenie zaujal prispevok od pana menom kroko, ktory hovoril, ze vdaka nejakej bylinnej zmesi pocas dovolenky v azii, ktorou si potrel oxlpene miesta mal pokoj na pol roka :), ..tak tesim si na na Vase prispevky mile damy :)