priateľ, jeho chovanie

Príspevok v téme: priateľ, jeho chovanie
vitali

Ahojte. Chcela by som sa opýtať jednu vec ohľadne priateľa. Neviem, čo mi napíšete, ja si už nič neviem domyslieť sama. Už na to ani nechcem myslieť, bolí ma z toho hlava, som z toho nešťastná a nahnevaná a sama sa s tým zožieram. Už si pomaly pripadám byť ja tá sprostá. A najlepšie je, že sa nemám ako nerušene, skutočne poradiť s niekym blízkym, a ked aj, je daleko, a cez telefon to nejde a ani nechcem. Ide o to, že moj chlapec si rád vypije. Nie cez rok, ale teraz - cez leto a minulé leto to bolo takisto. Nerozumiem ale prečo. Či sa chce zabaviť, alebo o čo mu ide. Ved predsa veľmi dobre vie, že mi to hrozne vadí! A vie aj to, že ked je opitý, chová sa kumne zle. Preto mi to ubližuje. Nadáva mi, odstrčí ma od seba, hned sa urazí a tak dalej.Ked ho nechcem takého objímať, tak sa urazí. a to ani nejdem spomínať dalšie okolnosti. K iným je milí, len ja to vždy schytám. Jemu je to aj ľúto, aj sa ospravedlní, len proste nechápem, čo mám robiť. Je to preto, že je to proste muž a má svoje dni, alebo sa chce vrátit do pubertiackych čias? Keby sa stalo raz, že bol ku mne zlý, ale bolo to aj dnes, aj pred mesiacom, aj minulý týžden bol opitý. S jeho rodičmi som sa o tom už bavila, aj mu vynadali,hnevajú sa za to, ale asi to nepomohlo:( Naši sa o mna boja. Minulý týžden som strávila sama, tento týžden vyzerá rovnako. Potrebujem ho, ale on to nevníma, ked je taký. Chcela by som ho vytrestať, lebo moja trpezlivosť mi dochádza.Nie je to môj jediný problém, okrem neho mám toho spústu a to s ním mi už vôbec neprospieva. Momentálne nevládzem po citovej stránke. On sa zabáva s kamošmi a ja trpím a trpím, sužujem sa ním a nemá ma kto rozptýliť. Darmo som sedela vedľa kamosiek, akoby som tam ani nebola, ani sa nesnazili ma rozveseliť. cítim sa sama a nemám ani len možnosť niekam odísť:( A tak by som chcela spraviť niečo, čo by aj jeho nahnevalo, aby sa cítil ako ja, chcela by som aj ja kus rebelovať a nemám možnosť s kým, kde. Naozaj..Je to nanič!:( Lúbim ho a veľmi, a konečne chcem mať s ním opäť normálne stretávanie. Beriem to príliš vážne, že si v lete vypije? Ale ved ma už 25 rokov...

Najčítanejšie články