oklamali vás- nechcená zásielka

Príspevok v téme: oklamali vás- nechcená zásielka
ayvi

ahojte, chcela by som sa spýtať, co mam robit ked si nieco objednam a pride mi uplne nieco ine ako som chcela alebo tam nebodaj nic nebude.
mozem to napr, otvorit pred postarkou a ked zistim ze ma oklamali, poslat ten balicek naspat s tym ze nezaplatim?
neviem vobec co mam robit cize ak mate niekto skusenosti tak prosim poradte...

milli11

Vlastne to zalezi aj od casu, kde a ako dlho ta zasielka bola, ak to bolo niekde v mraziarni, mohla vydrzat aj tyzdne, ak v obycajnom sklade, kde by bolo tych mozno 10 az 15 stupnov, mozno par hodin? Alebo ten balik mohol mat nejaku tepelnu izolaciu, ze sa lad zacal roztapat az neskor.

lost

milli11, nie som si 100% isty kde presne sa to roztopilo, ale taka tazka 5-10KG kocka ladu zaberie aj nejaky cas sa roztopit..
mozno v tom sklade, to by bolo mozne, velmi pravdeodobne..
kedze vazili ju pri odosielani, a tam bola OK.. cize to bol taky "prvy checkpoint" kde mal odosielatel dokaz, ze tam nieco je..
musel by som sa presnejsie spytat :)

milli11

Pre lost, to s tym ladom je podla mna blbost, ze sa roztopil az pri preberani zasielky. Pochybujem, ze v sklade ci na poste ci kde tu zasielku skladovali, bola rovnaka zima ako vonku.

ayvi

dakujem za rady aspon viem co mam robit keby nieco.... :)
este ma napadlo ze keby to zistim az neskor ze ci by som to nemohla poslat dotycnemu ako zasielku za ktoru musi zaplatit ako keby si ju objednal ale neviem ci sa to da moc sa v tom nevyznam....

ayvi

dakujem za rady aspon viem co mam robit keby nieco.... :)
este ma napadlo ze keby to zistim az neskor ze ci by som to nemohla poslat dotycnemu ako zasielku za ktoru musi zaplatit ako keby si ju objednal ale neviem ci sa to da moc sa v tom nevyznam....

AdamKrt

Ked som preberal od kuriera, co tam je, tak som sa opytal, ci si to mozem pred podpisom prekontrolovat. Ked suhlasil a bolo to OK, tak sa nic nedialo.

ALE, keby tam nebolo nieco dobre, bolo by to ine, alebo poskodene - tak by som to odmietol prebrat, nepodpisal by som to a on by to musel vratit... Jednoduche riesenie... :)

ayvi

fuuha no velmi zaujmave pribehy mi tu pisete dufam ze mne sa nic take nestane...mne by to mala doniest postarka ale co ak tam nenajdem to co by som mala? mam to tej postarke vratit alebo co? a co ak zistim az neskor ze mi tam nieco chyba? ja to totiz neobjednavam cez firmu ale nejakeho zivnostnika alebo co...nejaky sukromny podnikatel co to objednava od niekial inam...ale aj tak dakujem za rady velmi si to cenim :)