Problémy so sexom

Príspevok v téme: Problémy so sexom
Classic

Týchto tém tu bolo založených nespočetné množstvo, ale skúsim to znovu hoc s iným zámerom.
Prvý sex, stále to isté dookola. Pokúšam sa o to s partnerom už 2 roky. Bola som aj u gynekológa mám to tam dosť úzke, ale vraj by to malo ísť. Lenže nejde. Mám 19 rokov, myslím, že je môj čas :), ale nedokážem to. Prečítala som množstvo rád, kníh ako nato, ale nič nefunguje. Ako tak skúmam svoje telo zisťujem, že môj problém bude aj v tom, že sa neviem uvoľniť. Mám pocit, že aj keď sa sama pokúšam si to tam trošku porozťahovať som stiahnutá. Dať tam palec sa mi ani nepodarí. Ako mám teda trénovať tú uvoľnenosť? Ako sa mám uvoľniť? Vždy sa cítim taká napätá. Viem, že to je v psychike, ale nemá niekto nejakú múdru radu ako by sa to dalo zvládnuť?
Ešte raz prepáčte za ďalšie vytvorenie rovnakej témy.
Ďakujem :)

SuperIove

Baby, nekupujte si od nas nic! My sme tak chudobna firma, ze sme odkazani davat tu taketo ubohe fakeove prispevky, lebo nemame na poriadnu reklamu a tak aj od vas chudobnych nestastnych s psychickymi problemami su peniazky dobre.
Zdravie.sk, mali by ste toto tu vyuctovat superlove.sk ako reklamu, lebo sa na vasom portali prizivuju pod zamienkou, akoze chcu ludom poradit ako anonymne sukromne osoby!

Classic

Už aj alkohol som skúšala a nepomohol, ale vyskúšam to znovu a znovu. Keďže obaja bývame u rodičov, je ťažké nájsť vhodnú príležitosť, aby sme si mohli spraviť taký večer ako písal Adam. Hotel no, neviem to je dosť drahé keďže som študentka, ale možno aspoń nejaká tá chata, by sa mohla vybaviť. Ďakujem všetkým za rady, mnohí ste ma dosť povzbudili, keďže máte rovnaké skúsenosti a viem, že nie som jediná. Už to v najbližšej dobe musí výjsť :)

Iveta Michael

Nemalo by to byť bežné...ale v Tvojom prípade by som skúsila niečo ostrejšie vypiť,alkohol by možno takto jednorazovo trochu pomohol. Teda mám na mysli najmä Teba aby si niečo vypila,lebo už ste natoľko zo všetkého vynervovaní že normálne už nie si schopná sa upokojiť...strácaš totiž trpezlivosť a vôbec sa Ti nedivím...

Iveta Michael

Nemalo by to byť bežné...ale v Tvojom prípade by som skúsila niečo ostrejšie vypiť,alkohol by možno takto jednorazovo trochu pomohol. Teda mám na mysli najmä Teba aby si niečo vypila,lebo už ste natoľko zo všetkého vynervovaní že normálne už nie si schopná sa upokojiť...strácaš totiž trpezlivosť a vôbec sa Ti nedivím...

vitali

Nemas za co:) Ved ked som citala tvoj príspevok, tak som si vravela, ze to je velmi podobne, co som zazivala ja. Vies, dolezite su aj tie myslienky pri tom!nedaj sa velmi zmiest bolestou.Tá hlavne odradi, mysli dopredu. Dufam, ze sa ti to podari:)