Genitalny herpes

martina33

je to nevyliecitelne uz to budes mat do konca zivota len s tym zit cim skorej liecit kym je cas.
Mala by si sa opytat svojho mileho s kym spal este okrem teba :) totiz az 90% prenosu je sexom , on priznaky nemusi mat ziadne virus moze nosit v sebe :))) pekny den apropo mas super "priatela"

- mira

Budeš prekvapený, ale pepsi ktorú často konzumuješ, obsahuje toĺko cukru, že spôsobí prekyselenie, ktoré je optimálnym prostredím na rozvoj kvasiniek.

macka26

jaj drahy keko... trochu si najprv nastuduj a potom pis kde a a ko by si sa hanbil... gentialny herpes sice mozno dostat vylucne pohlavnym stykom. to este neznamena, ze dotycna je kurva... to mas velke medzery takisto v oblasti hiv, pretoze to takisto nemaju len kurvy... nahoda je blbec, staci jeden nechraneny styk s niekym kto je nakazeny.. vratte sa vsetci na zakladnu skolu , tusim 7mi rocnik...

mimochodom... dievcata, vy ked mate akykolvek iny gynekologicky problem, tak to sa tiez citite ako kurvy? no malli by ste sa.. podla vasho meritka totiz vsetky problemy vzniknute pohlavnym stykom maju len kurvy... pekny den

keko37

kuki675

tak sa ho opytaj kde pchal bimbisa..... lebo to urcite nedostal z pepsi :))) on nemusel mat priznaky.... ale niekto ti to tam dal....a to s penisom :)))

dirika

len na predpis tento typ virusu ma riziko aj tvorby rakoviny krcka maternice (nove studia) prosim ta kde si to dostala ??? ja by som sa tiez citila ako xxxxxxxx