Aquamid - zvacsenie pier

Príspevok v téme: Aquamid - zvacsenie pier
Kylie89

Ahojte,

máte niekto skúsenosti s výplňovým materiálom Aquamid do pery? Je to vraj trvalé, ani hrčky to nerobí, a cítiť to ako vlastné pery lebo sa to rovnomerne rozloží. Čo je na tom pravdy ?
O necelé 3 týždne na to mám ísť - 1 ampulku - 1ml do hornej a 1 ampulku do spodnej pery, a má ma to výjsť nejak okolo 890 eur.

A kyselina hyalúronová stojí 600 eur dve ampulky s tým, že je to len na pár mesiacov..

Alebo poznáte ešte nejaký iný osvedčený spôsob zväčšenia pier s ktorým ste spokojná, alebo poznáte niekoho kto je s tým spokojný ?

Ďakujem za všetky reakcie a rady.

tina1112

to viem ze sa vstrebe ale nie tak rychlo ako ta kys. hylauronova

ono mozno by bolo fakt lepsie si to dat chirurgicky

som zvedava na tie fotky
ja by som tie pery moc moc chcela..

lamima

tina1112

ja som čítala, že tým vlastným tukom sa to tiež vstrebe. To sú podla mna vyhodené peniaze, ked sa to vstrebe, aj tá kyselina hyaluronová.
Inak mne poslala tie fotky a tie pery ma úplne krásne. To som už potom neváhala a hned som sa objednala. Som úplne rozhodnutá pre chirurgické zväčšenie.

tina1112

ahojte, ja sa idem tento tyzden objednat na zvacsenie pier vlastnym tukom tak som zvedava co mi povedia

uz o tom uvazujem rok ze si ich dam zvacsit ale vzdy sa to nejak odsunulo bo davala som si nos robit pred rokom a pol tak teraz by som si chcela dat pery

jajka555 neposlala by si aj mne fotky?
chirurgicky som tiez rozmyslala hornu peru

lamima

Kylie 89

ahoj, ty mas zvvacsene usta aquamidom? Docitala som sa, ze ma aj negativne ucinky, samozrejme, zalezi od organizmu, ako ho prijme. Nemas zatial ziadne problemy? Ja sa chystam dat si zvacsit pery ale dost ma odradili skusenosti niektorych bab, ako im to zohavilo pery. Rozmyslala som aj nad chirurgickym zvacsenim. Nepoznas niekoho, kto ma takto zvacsenie pery?