Vyhrážky po telefone

Príspevok v téme: Vyhrážky po telefone
BojimSa

Ahojte vsetci ! Mam 15 rokov. Presne predvcerom vecer okolo 11 mi zazvonil mobil. Ked som to zdvihla povedali mi ze o
mne vedia vsetko a ze na mna poslu ludi a ty ma zabiju ! Nikto sa nesmial znelo to vazne! Udali dovod ze je to preto lebo som niekoho mala rada a ze aj oni tu osobu chceli mat radi. A preto na mna poslu ludi ktori ma zabiju :(
ten telefonat sa este raz opakoval no nezevihla som. Cislo NEBOLO utajené. Netusim kto to bol a hrozne sa bojim. Ked som sama doma ma strasny strach. Mam z toho zle sny. Bojim sa jrozne !
Ma to riesit policia? Ak ano kde zavolat ?
Co mam robit ? :((

dakujem Vam

BojimSa

A ak by som to chcela nahlasit , ako sa to robi ? kde ? stoji to nieco ?
mozem to vybavit aj ja ked este nemam 18 ale mam uz obciansky ?

dakujem Vám za odpovede :)

nathália09

ak to číslo nebolo utajene,napíš sms,že pokial,ti ešte raz zavolá,ideš s tym čislom na políciu-a hovor si nahráš.Nedaj vedieť ako ta to vzalo.

AdamKrt

Nejaka spoluziacka, alebo niekto z okolia. Mlada pipa, co nevie, co so sebou a niekoho "miluje" a bude svoju sokynu zastrasovat. Nebral by som to vobec vazne. Skus na to zavolat z ineho telefonu a predstavit sa, ze si napr. z nejakej kozmetickej firmy a ze tu maju zasielku, len adresa je nejaka rozpita, ale bolo tam telefonne cislo. Ci, ze to cislo vylosoval pocitac, nahodny vyber. Firma predava novu kozmetiku uz v zahranici a chce vediet odozvu zakaznickok na slovenskom trhu. Ze to neni dobierka, ale nejaky kozmeticky balicek ako vzorka zdarma. Aby to nebolo podozrive, tak jej povies, ze dostane sadu kozmetiky - sprchovy gel, mydlo, antiperspirant, vonavku, ruz na pery, ocny krem, krem proti vraskam, krem na akne atd atd. Jedine, co po nej chcu, ze nebude nic platit je to, ze tam bude list s obalkou a spatnou adresou. Staci, ze vyplni hodnotenie dostaznika na vsetky produkty a posle ich spat. Ze ich zaujima iba subjektivna spokojnost.

Uvidis, ako sa chyti a povie Ti svoju adresu.... :)

Alebo najlepsie, keby tam zavolal chlap, alebo niekto s inym hlasom. Moze sa predstavit ako kurier nejakej znamej kurierskej spolocnosti. Povie, ze tu ma balicek a ma sa dohodnut na tomto telefonnom cisle, kde mu to odovzadat. Dana osoba povie, kedy a kde bude, aby si prebrala balicek. Povie, ze balicek je zaplateny a len nech si ho preberie. Osoba bude v dany cas na danom mieste, takze sa bude dat lahko potom zistit, kto to je...

zuzic

aj mne raz takto volali a z utajeneho...ale mala som take rychle obdobie ze som na to nejako pozabudla a neriesila...a uz nezavolali:)
mylsim ze keby to bolo u teba naozaj tak by si cislo utajili

emipaty

Ak by to niekto skutočne myslel vážne, tak si číslo utají. Ak Ti bude ešte raz volať toto číslo, daj reproduktor nech to počuje niekto komu dôveruješ a máš svedka. Ak to bude takto pokračovať, tak neváhaj, nech to volá ktokolvek ak si s tebou takto zahráva, nie je to sranda a na to je zákon za vyhrážanie. Držím palce.

qqq

Pokial to cislo z ktoreho Ti volali nebolo utajene ako pises a mas ho, tak sa obrat na policiu. Mala by si ho mat aj medzi nezodpovedanymi hovormi.

NEBOJ SA A OBRAT SA TAM KDE TAKETO TELEFONATY DOKAZU RIESIT.