vlasy a antikoncepcia - upokojte ma prosím

Príspevok v téme: vlasy a antikoncepcia - upokojte ma prosím
mooo

Baby, stretli ste sa s vypadávaním vlasov v prvých dňoch užívania antikoncepcie? Gynekológ mi povedal, že to môže byť spôsobené tým, že sa ešte neustálila hladina hormónov v krvi. Užívam Chloe (4 dni), ktorá by mala vlasy značne vylepšovať. Je to podľa vás racionálne odôvodnenie? Stretli ste sa s niečim takýmto?

LaraCo

me bohužial ostalo akné a strie...nie som zo sebou vobec spokojna...a teraz keď som bola u gynekologa tak mi predpísal znova chloe lebo mám problémy s menštruáciou...tak mám strach je znova uživať už len z toho hľadiska že priberiem a tie strie sa viac rozšíria a budu viac vidieť...

lemonka

Mne tiez HAK zlepsila plet,vlasy,pribrala som na spravnych miestach par kil..bola som spokojna,ale musela som ju vysadit a schudla som este viac ako som pribrala,z vlasov mi ostala polovica,akne sa mi spravilo aj tam kde predtym nebolo a ostali aj strie..po case sa to trochu upravilo,ale nie celkom.Uz su to tri roky

LaraCo

ahojte baby... ja som užívala HAK Chloe a nesťažovala som si...i keď som pribrala 13kg ale zlepšili sa mi vlasy, nemastili sa, akné mi zmizlo a mala som pekne veľké prsia.....po vysadení Chloe som schudla tie 13kg a mám to čo sa mi spravilo počas užívania Chloe..a len to ma štve že mám z toho strie...vy z tiech HAK nemate strie keď ste vysadili?ďakujem

whee_ee

Beriem Chloe, predtým Belara a ako som prešla na Chloe, aj mne strašne padali vlasy, ale mohlo to byť aj stresom, lebo posledné mesiace ho mám nadostač, ale čím ďalej, tým viac som rozmýšľala, že je to asi HAK, ale teraz si vtieram dva krát denne obyčajnú DIXI brezovú vodu a je to stopercentne lepšie - tak neviem, či to je teda hormonálne spôsobené (možno aj tým, že mám práve sedem dňovú pauzu) , musím to odsledovať :)

lulu256

hmm, mne sa práveze vlasy dostali do lepsej formy ako som brala hak, ale ja som mala minervu , len z nej mi zas zacali cievky praskat :(

martinab

mam rovnaky pocit z Chloe.. dobrala som dva blistre/mesiace/ Uz v priebehu prveho balenia mi zacali vyrazne vypadavat vlasy.. Vysadila som tuo znacku, uvidime co bude dalej a ci budem mat silu hladat inu HAK.

alicka1985

...no ja som robila to iste, tiez som ostrihala vlasy, brala vyzivove doplnky, no ak to je hormonmi, s tym nic nenarobis... uvidis casom. Drzim palce