Co by ste chceli byt?

jajka001_

a ešte pilot chcem byť :)
kafik :))) dobrý nápad :))
no vies co,tie sukne ma ani nenapadli. skor ten pocit slobody. aj meluzinou by som bola.

lost

rychlo priberiem aby sme mali vyssiu cenu :D

skus dat inzerat na tu lodku co oboplava Ze mza 167 dni :D

to musi byt zaujimave :D

kafe

Uff.. to bolo surové toto. Sa priznám, že som to ani nedočítala.. veď to sa nedá vyberať.. Musíme založiť nový kmeň, ktorý ešte nebol objavený.. napríklad internekiti.. to je pekný názov nie? A naším znakom bude kábel okolo krku.. :)

jajka, ako vietor by si kukala pod sukne, čo?

lost, koľko to vážiš? Dám si inzerát, že predám dve závažia v cene jedného :) možno nás niekto kúpi.. ktovie, kde by sme sa dostali..

ivanka187

ja by som chcela byť: archeologička, fotografka, futbalistka/tenistka/surfistka/krasokorčuliarka :), a chcela by som bývať niekde pri mori :) :) :)

miňonqa

fotografka, bytová dizajnérka, speváčka, čipkárka

Najlepšie by bolo, ak by sme mohli povolania každých 5 rokov striedať. Nikto by netrpel vyhorením :-)

lost

kafik, tak to mas velmi skromne a splnitelne sny :)
tie "zavazia" :)

to je velmi dobra odpoved, a tiez by som bol rad takym zavazim :D

kafe

Vieš aké to je v típí pri ohníku pekné? A v zime sa dá aspoň túliť jeden k druhému, to v miernom pásme budeš nepotrebné výhrevné teleso..

Jééj, zase ma niečo napadlo :) Chcela by som byť výhrevným telesom.. zohrievať chlapovi chrbát na motorke... alebo namiesto vreciek s pieskom, by ako záťaž do balónu mohli zobrať mňa :) aj keď viac by sa mi páčilo robiť záťaž na lodi, ale tam také čosi asi nepotrebujú. Robiť kotvu by som nevedela.

jajka001_

a nie je tam zima? :) radsej mierne podnebie by som brala
to je zaujimave, chcela by som vidiet tie tvoje vytvory. myslim ze robene veci maju svoju osobitost, milovala som moje 90te roky ked si decka upravovali oblecenie :) pokracuj v tom, dve z desiatich je docela uspech nie? :)
s nakupovanim mam ten isty problem :)
ano, ides na to spravne, zaujem inej zeny o mojho chlapa ma dokaze dostatocne rozzurit aby som ta chcela zbit :)