Preco som prave ja najlepsi?

Príspevok v téme: Preco som prave ja najlepsi?
kaliber

Uz od malicka viem, ze som zo vsetkych ludi najuzasnejsi. Najinteligentnejsi, najsikovnejsi, najkrajsi, proste super. Vyznam sa takmer vo vsetkom, vzdy ma vsetci obdivovali: v rodine, v skole, medzi priatelmi. len jedna vec mi doteraz stale unika: nechapem, preco prave ja som ten najlepsi zo vsetkych? Pochybujem, ze mi to niekto niekedy vysvetli, ved ako by to mohol vediet niekto, kto je menej mudry ako ja.

kaliber

mas vystiznu prezyvku Bytie. to bude este vela zivotov, kym sa presupnes k dalsiemu stupnu a budes si moct hovorit Vedomie. a odtial je este velmi daleko k tomu Zdroju o ktorom tak naivne pises. a presne o ten Zdroj sa ja prave opieram.

enikybeniky

Tato tema ma podla teba nejaky nadhlad? Nezartuj. Uz to, akym sposobom si polozil otazku svedci o tom, ze toto je vyslovene vtipna tema na odreagovanie a tak sa k nej aj staviam. Mimochodom neslo o agresiu, ale o vtip lebo v teme typu fraska sa normalne reagovat neda.

Bytie

si totalny magor , ak si len nerobis srandu...svoju hodnotu stavias na tom co vsetko dokazes ake mas schopnosti, prednosti, talent...ale ty nechapes ze toto su vsetko pominutelne veci (aj preto nemozes byt taky genialny)..ako mozes byt taky uzasny ked vsetky tieto veci co pises ze dokazes nemaju v skutocnosti taku cenu?...vsetci ludia su si rovni svojou vnutornou podstatou- absolutnym Bytim neoddelitelne spojenym so Zdrojom..a tie vonkajsie veci ako vztahy, peniaze, vedomosti, zrucnosti,majetok, postavenie - vsetko s cim sa stotoznujes - nic z toho ti nepovie kym v skutocnosti si..

kaliber

agresivita je zbranou slabych. cim menej schopnosti, tym agresivnejsi prejav. chyba tomu elegancia a nadhlad. privela vztahovacnosti a utokov. zbabele.

enikybeniky

Tvrde ako pre koho. Ty si zvyknes asi radsej jebat o hlavu gumene kladivo vsak? Len potom pozor, lebo by sa to mohlo odrazit a mohol by si ublizit aj niekomu v tvojom okoli :-)

kaliber

imbecilita = IQ cca 20 - 50, sotva by nieco naskrabal, nieto este napisal suvislu vetu. stale presviedcate len o tom, ze sa nevyznate. skoda...